Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Liepājas Universitātes un LSPA vadība runā par kopēju programmu veidošanu

Liepājas Universitātes un LSPA vadība runā par kopēju programmu veidošanu
Foto: Ģirts Gertsons
21.11.2019 14:50

liepajniekiem.lv

Liepājas Universitāti apmeklēja Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) delegācija – LSPA rektors Juris Grants, studiju prorektore Andra Fernāte un attīstības un zinātnes prorektors Jānis Žīdens, lai runātu par iespējamo sadarbību sporta pedagogu un treneru sagatavošanā kopīgas programmas veidošanā, lai sadarbībā ar LSPA Liepājas Universitāte varētu piedalīties sporta programmu realizācijā, saglabājot iespēju sagatavot reģionam svarīgus speciālistus, vēsta universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Pagaidām Liepājas Universitāte sagatavo speciālistus studiju programmā ”Sporta un deju skolotājs”. Lai nezaudētu izveidotās iestrādes un saglabātu iespēju Liepājas sportistiem veidoties par treneriem un sporta skolotājiem, ar LSPA pārstāvjiem notika sarunas par sadarbību – ir panākta vienošanās par sporta skolotāja moduļa pievienošanu topošajai sākumizglītības skolotāja programmai, nākotnē turpinot sadarbību, lai izstrādātu abu augstskolu kopīgu programmu tieši sporta skolotājiem un treneriem.

Sarunā piedalījās ne tikai Liepājas Universitātes rektore Dace Markus, studiju prorektore Māra Zeltiņa un studiju programmas ”Sporta un deju skolotājs” vadītāja Helēna Vecenāne, bet arī Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš, Liepājas Sporta manēžas vadītājs Artis Lagzdiņš un Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere, kuri atzina sporta speciālistu sagatavošanas iespējas nepieciešamību Liepājā, ņemot vērā pilsētas specifiku – daudzskaitlīgu sporta komandu un sporta veidu pārstāvniecību.

Savukārt viesi atzina, ka Liepājas pilsētas sporta infrastruktūra ir ļoti laba un piemērota sportistu un sporta pedagogu sagatavošanai, kā arī docētāju potenciāls ir augsts. Pagaidām notiek sarunu process, kuram noslēdzoties, būtu jābūt skaidram, kā Liepājas Universitātē varētu notikt sporta treneru un sporta pedagogu sagatavošana.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)