Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Liepājnieki piedalās Vislatvijas sulu dzeršanas eksperimentā

Liepājnieki piedalās Vislatvijas sulu dzeršanas eksperimentā
16.04.2010 13:12

Netradicionālajā Vislatvijas sulu dzeršanas eksperimentā pieteikušās 28 komandas no Liepājas, informēja Sulu ekspertu padomes pārstāve Gundega Gulbe.

Tā laikā katrs pats varēs novērtēt, kā pēc sulu dzeršanas mainās viņa pašsajūta. Eksperiments notiek jaunas izglītojošas kampaņas “Īsta sula katru rītu” ietvaros, ar kuras starpniecību jau trešo gadu sabiedrību izglītos par sulu vērtīgajām īpašībām, dabīgumu un arī veselīgumu. Šogad eksperti skaidros, kāpēc sulas ir nepieciešams dzert tieši brokastīs.

Inese Ozoliņa, Sulu ekspertu padomes pārstāve: “Šo eksperimentu vairāk ir jāuztver kā piedzīvojumu un iespēju saliedēt kolektīvu – gan skolās, gan arī uzņēmumos. Tā arī ir šī eksperimenta būtība – būt kopā ar kolēģiem, dzert sulas un justies moži.”

Kopumā pieteikušās 500 skolas un 500 uzņēmumu komandas. Tās arī tiks nodrošinātas ar bezmaksas sulām. Taču uzņēmumi un skolas var pieteikties vēl aizvien. Nepieciešamos materiālus eksperimenta veikšanai var atrast un lejupielādēt no mājaslapas www.istasula.lv.

Skolās nepieciešams tikai izveidot komandu ar 5 skolniekiem un vienu skolotāju, bet organizācijās – komandu ar 5 kolēģiem. Katrai komandai piecas dienas ir jādzer sulas, ar speciālu uzlīmi jāatzīmē savas izjūtas tabulā un eksperimenta beigās jāievieto rezultāti un komandas kopbilde kampaņas mājas lapā istasula.lv.

Uzziņai

Eksperimentā no Liepājas piedalās:

Izglītības iestādes:
Liepājas privātsākumskola “Varavīksne” (3 komandas)

Liepājas 2. vidusskola (10 komandas)
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola (5 komandas)

Uzņēmumi:
“Dnb Nord” Banka (1 komanda)
GE Money (1 komanda)
SIA “Adam auto” (1 komanda)
SIA “Lauma fabrics” (3 komandas)
“Latvijas Krājbanka” (3 komandas)
SIA “Tieto Enator Alise” (1 komanda)

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli