Sestdiena, 29. februāris

Liepāju atvadu vizītē apmeklē Izraēlas vēstniece

Liepāju atvadu vizītē apmeklē Izraēlas vēstniece
Foto: Liepājas pašvaldība
13.06.2019 16:38

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā atvadu vizītē ceturtdien, 13. jūnijā, viesojās Izraēlas vēstniece Lironnes Bar-Sadē. Saistībā ar vēstnieces pilnvaru termiņa beigām vēstniece vēlējās vēlreiz satikties ar Liepājas sadarbības partneriem: Liepājas pilsētas domi, Liepājas Universitāti (LiepU), koncertzāli ”Lielais dzintars” un Liepājas ebreju kopienu, vēsta sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Vizītes laikā vēstniece tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti, priekšsēdētāja vietnieku attīstības un sadarbības jautājumos Gunāru Ansiņu, domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni. Liepājā kopā ar Izraēlas vēstnieci viesojās arī vēstniecības kultūras un sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Piņķe.

Tikšanās laikā tika pārrunāti līdzšinējie Liepājā realizētie sadarbības projekti kultūras, izglītības un sociālajās sfērās. Piemēram, Liepājā ar vēstniecības atbalstu tika atklāta Liepājā dzimušo brāļu Šamiru /Seftiloviču/ daiļradi atspoguļojošā izstāde ”Neatkarība”. Ar Izraēlas vēstniecības iniciatīvu Latvijā ir aizsākta dakteru klaunu kustība un arī Liepājā ieradās eksperti, kas apmācīja brīvprātīgos, kā būt dakteriem klauniem un palīdzēt mazajiem pacientiem Liepājas medicīnas iestādēs. Ar vēstniecības atbalstu dažādu nozaru speciālistiem ir iespēja piedalīties pieredzes apmaiņas semināros. Kā arī Liepājā ir viesojies animators un plastikas meistars Ronijs Orens, kurš pasniedza plastikas meistarklases Liepājas Universitātes pasniedzējiem, pirmsskolu izglītības iestāžu audzinātājiem un sociālajiem pedagogiem, savukārt vēstniecība uzdāvināja visām pirmsskolas izglītības iestādēm Liepājā un tuvākajos novados Ronija Orena grāmatu ”Plastilīna noslēpumi. Dzīvnieki mājā un sētā”.

Vizītes ietvaros vēstniecības delegācija viesojās Liepājas Universitātē un koncertzālē ”Lielais dzintars” un tikās ar abu iestāžu vadību, kā arī apmeklēja Liepājas ebreju kopienu.

Kā vizītes noslēgumā norādīja vēstniece Lironnes Bar-Sadē, Liepāja vēstniecei saistās ar pozitīvām emocijā: ”Liepāja ir skaista pilsēta ar milzīgu potenciālu, burvīgu arhitektūru, brīnišķīgu muzeju un draudzīgiem cilvēkiem.”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli