Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

LiepU docentes promocijas darbs atzīts par labāko

LiepU docentes promocijas darbs atzīts par labāko
Foto: Publicitātes
05.12.2019 10:07

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Katru gadu Baltijas Universitātes programma rīko konkursu par labāko promocijas darbu. Apbalvojums tiek piešķirts augstākās klases promocijas darbam, kas iepriekšējā gadā ir aizstāvēts kādā no Baltijas Universitātes programmas partneraugstskolām, portālu informēja Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Šogad kā labākais 2018. gada promocijas darbs Sociālās un humanitārās zinātnēs ir izvēlēts Liepājas Universitātes docentes, Aprites ekonomikas centra pētnieces un maģistra studiju programmas ”Ekotehnoloģijas” pasniedzējas Dr.sc.administr. Natālijas Cudečkas-Puriņas promocijas darbs ”Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas vadīšana atkritumu poligonu ilgtspējas nodrošināšanai”.

Vērtēšanas kritēriji ir starpnozaru un daudzdisciplināra pieeja, novitāte, inovācijas un ilgtspējīgas attīstības veicināšana. Vērtējot promocijas darbus, prioritāte tiek piešķirta tiem darbiem, kas fokusējas uz Baltijas jūras reģiona problēmām un to risināšanu. Apbalvojumu piešķir divās pētniecības jomās – dabaszinātnes, tehnoloģijas un inženierzinātnes un sociālās un humanitārās zinātnes.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli