Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Mazāk gružu – mazāk, ko post

Mazāk gružu – mazāk, ko post
Foto: liepajniekiem.lv
02.05.2018 13:23

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā sestdienā, 28.aprīlī, Liepājā, tāpat kā visā Latvijā, notika Lielā talka, kuras laikā liepājnieki aktīvi piedalījās ne vien savas pilsētas uzpošanā, bet arī labiekārtošanā – rosījās pludmalē un kāpu zonā, uzposa Atteku salu un atpūtas vietu meža teritorijā Lībiešu ielā – pie Cietokšņa kanāla, talkoja dzīvojamo māju un iestāžu apkaimē, pie dabas lieguma Tosmares ezers u.c.

Tāpat, kā iepriekšējos gados, arī šoreiz Lielās talkas laikā un pēc tās pašvaldība nodrošināja iedzīvotāju savākto zaļo atkritumu nogādāšanu atkritumu poligonā bez maksas.

Kā portālam pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības Vides nodaļas vadītāja Dace Liepniece, šajā gadā pavisam kopā bija pieteiktas 137 talkas vietas. Un uz trešdienas, 2.maija, pusdienlaiku uz poligonu ”Ķīvītes” bija aizgādātas 80,46 t liepājnieku talkas laikā savākto atkritumu.

Jāsecina, ka pilsēta ar katru gadu kļūst tīrāka un sakoptāka, jo šogad gružu savākts mazāk. Proti, 2017.gadā Lielās talkas laikā iedzīvotāji talkoja 148 vietās pilsētā un uz poligonu ”Ķīvītes” tika aizgādātas 190,85 t atkritumu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)