Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

No Ziemeļu ielas Krūmu ielā var griezties abos virzienos

No Ziemeļu ielas Krūmu ielā var griezties abos virzienos
Foto: Lasītājs
29.03.2019 07:12

liepajniekiem.lv

Portāls saņēmis vēstuli, kurā kāds instruktors no ”AutoStils-L” raksta, ka  Ziemeļu un Krūmu ielas krustojumā jau kādu laiku nedrīkst nogriezties pa labi. Un jautā: ”Interesanti, kāpēc tādas izmaiņas bija nepieciešamas?”

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Komunālā pārvalde” Ielu infrastruktūras daļas vadītājs Mārtiņš Jākobsons mierina, ka problēma jau atrisināta un no Ziemeļu ielas Krūmu ielā var nogriezties uz abām pusēm.

”Pagājušā gadā, veicot satiksmes organizācijas izmaiņas Krūmu – Ziemeļu ielu krustojumā (likvidēta atsevišķā nogriešanās josla no Ziemeļu ielas uz Krūmu ielu) bulta, kas atļauj nogriezties pa labi uz Krūmu iela tika uzkrāsota ar krāsu,” viņš skaidro: ”Ziemas sezonā ar krāsu marķētā bulta izdzisusi, attiecīgi izveidojoties norādītajai situācijai.”

Un uzsver: ”Šobrīd situācija atrisināta, demarķējot (likvidējot) norādes bultu pilnībā. Attiecīgi šobrīd no Ziemeļu ielas var nogriezties gan pa labi, gan pa kreisi.”

______________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)