Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Nodibināta biedrība “Digitālo inovāciju parks”

Nodibināta biedrība “Digitālo inovāciju parks”
Foto: digitalsme.com
19.01.2020 16:28

"Kurzemes Vārds"

Šī gada sākumā reģistrēta biedrība “Digitālo inovāciju parks”, kuru dibinājusi Liepājas pašvaldība, Speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, kā arī privātie partneri AS “UPB” un SIA “Sense Media”, pastāstīja biedrības vadītāja Agate Ambulte.

Jaunās biedrības pirmais darbs ir apvienot un stiprināt informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) jomas pārstāvju kopienu. “Nākamais solis ir saprast, kādas IKT nozares pārstāvjiem vajadzības un kā mēs varam palīdzēt,” pauda A. Ambulte.

Jau rakstījām, ka biedrība dibināta, lai ne tikai komercdarbības pārstāvji, bet arī Liepājas pašvaldība varētu pilnveidot sabiedrības digitālās prasmes, kā arī veicināt informācijas tehnoloģiju nozares attīstību, sekmēt pilsētas tautsaimniecības izaugsmi un ilgtspēju.

Biedrībā plānots nodrošināt tehnisko un intelektuālo potenciālu, piesaistīt augstas kvalifikācijas speciālistus, mentorus, pētniekus, kas veicinās zināšanu pārnesi inovāciju radīšanai.

Plānots, ka biedrības klienti būs jaunieši, IT entuziasti, speciālisti, profesionāļi ar inovāciju potenciālu, IT jomas uzņēmumi un citi.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli