Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Notiks integrācijai veltīts pasākums

Notiks integrācijai veltīts pasākums
11.05.2013 11:13

BNS

Nevalstiskā organizācija “Patvērums “Drošā māja”” Liepājā sestdien rīko integrējošu informatīvo dienu “Riču Raču”, kurā ikvienam būs iespēja piedalīties dažādās spēlēs un citās aktivitātēs, ziņu aģentūru BNS informēja pasākuma organizatori.

Vietējiem iedzīvotājiem būs iespēja iepazīt citu valstu kultūru, savukārt ārvalstniekiem – uzzināt vairāk par latvisko kultūrvidi, kopā darboties vairākās aktivitāšu studijās.

Pasākuma laikā varēs arī iegūt informāciju par organizācijām, kas darbojas Liepājā un Latvijā, lai saliedētu sabiedrību. Tāpat varēs uzzināt, kādi elektroniskie resursi izveidoti, lai nodrošinātu pieejamu un izprotamu informāciju, kas ikdienā nepieciešama ikvienam iebraucējam vai tā ģimenes loceklim, redzēt Latvijā veidotās filmas, kur piedalās Latvijā dzīvojošie un strādājošie citu tautību pārstāvji.

“Kopā spēlēsim populāro galda spēli “Riču Raču”, ko pazīst un prot spēlēt vai katrs bērns, tomēr informatīvās dienas laikā ikvienam tiks dota iespēja to spēlēt nedaudz citādi – katrs šajā dienā varēs meklēt un atrast praktisku informāciju par Latviju pie dažādiem informācijas sniedzējiem,” pavēstīja organizatori.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības līdzfinansētajā projektā “Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai”. Projekta īstenošana tiek līdzfinansēta 75% apmērā no Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% – no valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrība “Patvērums “Drošā māja”” ir nodibināta 2007.gadā, lai attīstītu atbalsta pakalpojumus cilvēku tirdzniecībā cietušām personām, legālajiem imigrantiem, tostarp bēgļiem un personām, kurām piešķirts alternatīvais statuss. “Patvērums “Drošā māja”” 2007.gadā arī ieguva tiesības sniegt valsts apmaksātus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēku tirdzniecības upuriem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)