Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Notiks otrais informatīvais seminārs par dzīves un darba iespējām Liepājā

Notiks otrais informatīvais seminārs par dzīves un darba iespējām Liepājā
Foto: Publicitātes
14.02.2020 12:12

liepajniekiem.lv

Lai veicinātu reemigrantu atgriešanos Liepājā, 5. martā Nīderlandē, Latvijas Republikas (LR) vēstniecībā Hāgā, notiks diskusija ”Nākamā pietura – Liepāja”. Šīs būs jau otrais šāda veida pasākums ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem. Pasākuma mērķis ir informēt ārzemēs dzīvojošo latviešu diasporu par dzīves iespējām Liepājā, kā arī pastāstīt citu, uz Liepāju jau pārcēlušos iedzīvotāju, pieredzes stāstus, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Pasākumā liepājnieks un uzņēmējs Artis Daugins pastāstīs, kāpēc no Nīderlandes atgriezies Liepājā un kā ar iegūto pieredzi izveidojis biznesu Liepājā. Tāpat dalībniekiem būs iespēja iegūt informāciju par darba un izaugsmes iespējām pilsētā, rast atbildes uz praktiskiem jautājumiem par dzīvi vēju pilsētā.

Pieteikties pasākumam var, rakstot uz e pasta adresi: [email protected].

Pasākuma tiešraide būs vērojama LR vēstniecības Facebook kontā: https://www.facebook.com/Letland/ un Liepājas pašvaldības kontā: https://www.facebook.com/liepajalv/.

Līdzīgs pasākums 29. janvārī notika LR vēstniecībā Lielbritānijā, Londonā, kurā viesojās liepājnieks un reemigrants no Lielbritānijas Kaspars Niedra, un uzņēmējs ar biznesu Liepājā un Lielbritānijā – Miks Opelts.

Kopumā plānoti vēl četri informatīvi semināri, kuri notiks Zviedrijā, Dānijā, Vācijā un Īrijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli