Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

NVO aicinātas piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajos konkursos

NVO aicinātas piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajos konkursos
12.12.2012 14:28

Trešdien, 12. decembrī, Sabiedrības integrācijas fonds Liepājas Olimpiskajā centrā rīkoja informatīvu semināru Nevalstiskajām organizācijām (NVO) par atklātajiem projektu iesniegumu konkursiem Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas ”NVO fonds” ietvaros, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

 

Aicinot Liepājas NVO aktīvi piedalīties izsludinātajos konkursos, semināra dalībniekus uzrunāja domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš. ”Ja mēs skatāmies uz NVO sektoru kopumā, tad pieejamais gandrīz 10 milj. EUR lielais finansējums ir nozīmīgs atbalsta instruments, tādēļ es aicinātu visas Liepājas NVO sagatavot labus projektus un, izvirzot lielas ambīcijas, mērķtiecīgi pretendēt uz vismaz 1 milj. EUR piesaistīšanu Liepājai. Pašvaldība apņemas palīdzēt NVO ar padomu, lai kopīgiem spēkiem sagatavotu kvalitatīvus projekta pieteikumus”, uzsvēra G. Ansiņš.

Semināra ietvaros tā dalībnieki ieguva pamatinformāciju par programmu ”NVO fonds”, iepazinās ar apakšprogrammu ”Nevalstisko organizāciju projektu programma” un ”Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma” mērķiem un atbalsta jomām, pieejamo finansējumu, atbalstāmajām aktivitātēm, projektu veidiem un vērtēšanas kārtību u.c. aktuāliem jautājumiem.

Tāpat semināra dalībnieki dienas gaitā ieguva zināšanas par projektu iesniegumu sagatavošanu, kā arī saņēma atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Programmas ”NVO fonds” mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un stiprināt atbalstu sociālajam taisnīgumam, demokrātijai un ilgtspējīgai attīstībai. Kopējais projektiem pieejamais finansējums ir 9 678 064 EUR (t.sk. 95% veido Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments finansējums un 5% Latvijas valsts budžeta finansējums).

Atklātie konkursi tiek izsludināti divās apakšprogrammās. Apakšprogrammā ”Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma”, kur pieejamais programmas līdzfinansējums ir EUR 3 760 435 un apakšprogrammā ”Nevalstisko organizāciju projektu programma”, kur pieejamais programmas līdzfinansējums pirmajā konkursā ir EUR 3 299 782.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš apakšprogrammā ”Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma” ir 2013. gada 28. janvāris līdz plkst. 18.00, savukārt apakšprogrammā ”Nevalstisko organizāciju projektu programma” projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš makroprojektiem un mecoprojektiem ir 2013. gada 11. februāris līdz plkst. 18.00, bet mikroprojektiem 2013. gada 25. februāris līdz plkst. 18.00.

Detalizētāku informāciju par izsludinātajiem konkursiem un dažādām konkursu prasībām var iegūt Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.lv

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli