Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

“Ostmalas” rekonstrukcija atkal atlikta

“Ostmalas” rekonstrukcija atkal atlikta
Foto: liepajniekiem.lv
06.01.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

Pirms gada uz vairākiem mēnešiem rekonstrukcijai bija paredzēts slēgt tirdzniecības centru “Ostmala”, taču ieceri uz gadu atlika. Un arī šī gada sākumā pārbūvi vēl nesāks, tā pārcelta pagaidām uz nenoteiktu laiku.

2017. gada otrajā pusē “Ostmalas” nomnieki jau bija sākuši meklēt jaunu mājvietu, jo 2018. gada janvāra sākumā tirdzniecības centru bija paredzēts slēgt rekonstrukcijai. Toreiz kompānija “Rimi Latvia” skaidroja: rekonstrukcija iecerēta, lai padarītu šo tirdzniecības centru ērtāku gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

Taču aptuveni mēnesi pirms plānotās pārbūves sākšanas kompānija paziņoja, ka “Ostmalas” rekonstrukcija atlikta uz gadu un līdz 2020. gadam lielveikals turpinās darbu kā līdz šim. Kā iemesls šādam lēmumam tika minēta situācija nekustamo īpašumu tirgū, proti, kvalificētu speciālistu trūkums, kas liedz realizēt projektu plānotajā termiņā.

Aizvadītā gada oktobra sākumā “Ostmalas” nomniekiem paziņots, ka līdz 2020. gada 10. janvārim jāatbrīvo telpas, taču decembrī viņi uzzinājuši, ka tirdzniecības centra rekonstrukcija atkal pārcelta uz nenoteiktu laiku, pastāsta kāds liepājnieks, kurš strādā vienā no “Ostmalas” veikaliem.

“Rekonstrukcijas plāni nav atcelti. Lai radītu funkcionālu, ērtu un drošu iepirkšanās centru, kas apmierinātu mūsdienu patērētāja prasības un vajadzības, pašlaik tiek rūpīgi strādāts pie pārbūves plānojuma,” skaidro “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Šakirova. Konkrētu rekonstrukcijas uzsākšanas datumu kompānijas pārstāve šobrīd vēl nevarēja minēt, jo tas būšot zināms pēc pārbūves plāna apstiprināšanas un saskaņošanas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli