Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Pagarina pieteikšanos konkursā autoceļa A11 Liepāja-Lietuvas robeža posma rekonstrukcijai

Pagarina pieteikšanos konkursā autoceļa A11 Liepāja-Lietuvas robeža posma rekonstrukcijai
Foto: liepajniekiem.lv
07.10.2014 20:10

BNS

Latvijas valsts autoceļu pārvaldītājs “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) līdz 6.novembrim pagarinājis pieteikšanos konkursā par autoceļa A11 Liepāja-Lietuvas robeža (Rucava) posma rekonstrukciju, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Sākotnēji varēja pieteikties līdz 10.oktobrim.

Šajā konkursā arī iesniegta sūdzību, ko iesniedzis celtniecības būvmateriālu tirgotājs “Armat”. Sūdzības izskatīšanas termiņš ir 28.oktobris.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka LVC izsludinājuši konkursu par autoceļa A11 Rīga Liepāja-Lietuvas robeža (Rucava) posma no 21,85.līdz 45,02.kilometram segas rekonstrukciju, un prognozētā līgumcena ir 10,557 miljoni eiro, tostarp Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Paredzēts, ka darbi būs jābeidz 330 dienu laikā no līguma slēgšanas brīža un galvenais uzvarētāja noteikšanas kritērijs konkursā būs piedāvājums ar zemāko cenu.

LVC izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli