Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Palīdz atmest smēķēšanu

Palīdz atmest smēķēšanu
Foto: Egons Zīverts
08.05.2018 07:02

"Kurzemes Vārds"

Ikvienam pilngadīgam smēķējošam Liepājas un tās tuvējo apkaimju iedzīvotājam bez maksas ir iespēja atbrīvoties no kaitīgā netikuma. Veselības ministrijas projektā “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” tiek organizētas smēķēšanas atmešanas nodarbības grupām.

Nodarbības no 24. maija līdz 14. jūnijam katru ceturtdienu notiks Liepājas Atkarības profilakses centrā Flotes ielā 7. Pirmajā nodarbībā no pulksten 18 līdz 19.30 būs iepazīšanās ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī iespēja uzzināt vairāk par turpmākajām nodarbībām. Pieteikties aicināts ikviens pilngadīgs smēķētājs, kurš vēlas atteikties no kaitīgā netikuma.

Nodarbībās speciālists palīdzēs tikt galā ar neveselīgo ieradumu, nostiprinās jaunas iemaņas, kā pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību beigām.

Pieteikties grupu nodarbībām iespējams, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtot e-pastu uz adresi [email protected] un norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un grupu (Liepājas grupa). Ja rodas jautājumi, ar nodarbību organizatoriem var sazināties pa tālruni 26180109.

Veselības ministrijas īstenotajā projektā līdz 2019. gada martam kopumā tiks organizētas 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas visā Latvijā. Projektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli