Sestdiena, 29. februāris

Palīdzēs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem

Palīdzēs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
Foto: liepajniekiem.lv
12.07.2018 14:53

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 12.jūlijā, notikušajā pilsētas domes sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu apstiprināt Liepājas pilsētas pašvaldības dalību Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta ”Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide”, kas dotu iespēju palīdzēt bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, portāls uzzināja domes sēdē.

”2018.gada februārī Labklājības ministrija izsūtīja uzaicinājumu visu pašvaldību Sociālajiem dienestiem ar aicinājumu iesniegt motivācijas vēstuli dalībai projektā,” tā G.Ansiņš: ”Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests 2018.gada 19.martā pieteicās dalībai projektā, jo Sociālajam dienestam ir liela pieredze sociālo pakalpojumu sniegšanā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu likumiskajiem pārstāvjiem. 2018.gada 17.aprīlī tika saņemts apstiprinājums par Liepājas pašvaldības dalību izmēģinājumprojektā.”

Labklājības ministrija izmēģinājumprojektu īsteno Eiropas Sociālā fonda projekta ”Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” ietvaros.

Izmēģinājumprojekta ietvaros Sociālais dienests iesaistīs 10 Liepājā dzīvojošus bērnus ar funkcionāliem traucējumiem un viņu likumiskos pārstāvjus un kopā ar ekspertiem katram bērnam tiks izstrādāts individuālais budžets, balstoties uz bērna funkcionālo spēju izvērtēšanu un ar to zudumu saistīto nepieciešamo pakalpojumu noteikšanu.

Izmēģinājumprojekta ieviešanas rezultātā Sociālajā dienestā būs apmācīts speciālists, kā arī aprobēta jauna metodika darbam ar bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Tāpat deputāti pieņēma lēmumu nodrošināt izmēģinājumprojektam nepieciešamo Liepājas pilsētas pašvaldības priekšfinansējumu 2500 eiro apmērā 2018.gadā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli