Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Pārcērt “Ostkom” kabeli, bez televīzijas un interneta tūkstošiem klientu

Pārcērt “Ostkom” kabeli, bez televīzijas un interneta tūkstošiem klientu
13.02.2013 19:41

Atslēgvārdi

Portāla rīcībā nonāca informācija, ka šovakar ievērojams skaits liepājnieku ir bez kabeļtelevīzijas un interneta pieslēguma, ko nodrošina SIA “Ostkom”, jo bojāts kabelis.

Uzņēmuma pārstāve Svetlana Vopilovska portālam apstiprināja, ka ir avārijas situācija – viena pilnīgi pārcirsta kabeļa un otra sabojāta kabeļa dēļ bez kabeļtelevīzijas šobrīd ir 3500 mājsaimniecību Liepājā, bet interneta pieslēgums nav pieejams 2000 klientiem.  

Viņa zināja teikt, ka vainojami šajā situācijā esot kādas firmas pārstāvji, kuri šodien pilsētā uzstādījuši reklāmu. “Skumjākais ir tas, ka pēc bojājumu radīšanas kabelim reklāmas uzstādītāji ar mums nesazinājās un neinformēja par radušos situāciju. Ir arī iepriekš bijušas situācijas, kad kabelis bojāts, bet, ja mēs savlaicīgi saņemam informāciju par bojājumiem, varam operatīvi reaģēt un bojājumus īsā laikā novērst. Šoreiz tas netika izdarīts.”

Pēc uzņēmuma pārstāves teiktā strādnieki vienkārši devušies prom. “Tādēļ papildus laiks bija nepieciešams, lai atklātu, tieši kurā vietā kabelis bojāts,” tā S.Vopilovska, piebilstot, ka bojājums ir Vecajā ostmalā, netālu no jahtu ostas. 

Tā kā uzņēmumam radīti ievērojami materiālie zaudējumi, par notikušo informēta Valsts policija, norādīja uzņēmuma pārstāve. VP KRP vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga aptiprina, ka ziņojums saņemts. Šobrīd tiek noskaidroti materiālie zaudējumi.

S.Vopilovska uzņēmuma vārdā atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un skaidro, ka patlaban meistari strādā negadījuma vietā, lai bojājumus novērstu. Esot cerības, ka sakarus varētu atjaunot šonakt pēc pusnakts.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)