Trešdiena, 22. janvāris Austris

Pārdota tipogrāfija un bijusī rokkafejnīca

Pārdota tipogrāfija un bijusī rokkafejnīca
Foto: Egons Zīverts
13.09.2016 07:15

"Kurzemes Vārds"

Jūlijā un augustā Liepājas pašvaldība atteikusies no 22 īpašumu pirmpirkuma tiesībām – Pilsētas attīstības komitejā deputātus informēja pašvaldības izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens. “Iespaidīgi,” viņš sacīja, raksturojot šos darījumus: to kopējā vērtība ir apmēram 3,5 miljoni eiro, pārdoti vairāki komerciāla rakstura īpašumi, arī zemesgabali un dzīvojamās ēkas.

Lielākais darījums šajā laikā – par 1,47 miljoniem eiro nopirkta Andreja Pumpura ielā 10 esošā bijusī tipogrāfijas ēka (trīs būves un zemesgabals 2777 kvadrātmetri). Jaunais īpašnieks ir SIA “Realto Mallen”.

Par 665 tūkstošiem eiro SIA “Rigaburger” nopirkusi bijušo rokkafejnīcas ēku un zemi 884 kvadrātmetrus Stendera ielā 18/20.

Bet administratīvā ēka un zemesgabals 640 kvadrātmetru platībā Graudu ielā 45 jaunu īpašnieku – SIA “Graudu 45” – ieguvis par 610 tūkstošiem eiro, bet Friča Brīvzemnieka ielā 52 divas biroju ēkas un zemesgabals 1571 kvadrātmetru platībā pārdots par 260 tūkstošiem eiro firmai “Brīvzemnieku nams”. Jau vēstīts, ka šos bijušos uzņēmuma “MIG Holdings” īpašumus pārdeva Hipotēku un zemes bankas meitasuzņēmums SIA “Hiponia”.

Pašvaldība atteikusies arī no īpašuma Jēkaba Dubelšteina ielā 14 iegādes – bijušā restorāna “Vecais kapteinis” (ēka ar zemi 575 kvadrātmetri) , kuru iegādājies uzņēmējs Juris Aizezers par 170 tūkstošiem eiro, un no īpašuma Rīgas ielā 67, kur ēka un zemesgabals 3068 kvadrātmetru platībā pārdoti par 53 tūkstošiem eiro un jaunais īpašnieks ir biedrība “Karosta Kids”.

Savukārt starp dārgākajiem dzīvojamo māju pirkumiem šajā laika posmā bijis īpašums Jāņa Asara ielā 17a – zeme 1030 kvadrātmetru, dzīvojamā ēka un četras saimniecības ēkas nopirktas par 95 tūkstošiem eiro (šeit un citur minēta pirkuma līgumā uzrādītā cena).

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)