Svētdiena, 2. oktobris Skaidris, Ilma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 14. septembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 14. septembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
14.09.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

21:10 Krievijas prezidents Vladimirs Putins joprojām uzskata, ka rīkojies pareizi, iebrūkot Ukrainā, pēc 90 minūšu garas telefona sarunas ar krievu diktatoru paziņojis Vācijas kanclers Olafs Šolcs.

“Diemžēl, nevaru teikt, ka būtu audzis iespaids, ka šī kara sākšana bija kļūda,” žurnālistiem sacīja Šolcs, kurš otrdien sazvanījās ar Putinu. Šolcs norādīja, ka nekas neliecina par attieksmes maiņu.

Šolcs telefonsarunā aicināja Putinu meklēt diplomātisku risinājumu, “balstītu uz pamieru, pilnīgu Krievijas spēku izvešanu un Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes ievērošanu”.

Krievijas karaspēka izvešana no Ukrainas ir vienīgais veids, kā radīt mieru reģionā, šodien sacīja Šolcs.

Viņaprāt, ir svarīgi uzturēt sarunu ar Putinu, kaut arī viņa nostāja nav mainījusies.

“Ir pareizi runāt vienam ar otru un pateikt to, kas ir sakāms par šo tēmu,” sacīja Šolcs.

20:36 Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena trešdien dosies uz Kijivu, lai ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski pārrunātu Ukrainas integrāciju Eiropas Savienības (ES) vienotajā tirgū.

To Leiena paziņoja, Eiropas Parlamentā Strasbūrā sakot ikgadējo runu par stāvokli ES.

Tā būs jau trešā Leienas vizīte Ukrainā, kopš Krievija 24.februārī sāka pilna apmēra iebrukumu šajā valstī.

Oficiālu lūgumu uzņemt to ES Ukraina iesniedza tikai dažas dienas pēc iebrukuma sākuma. Nepilnu četru mēnešu laikā Ukrainai tika piešķirts kandidātvalsts statuss. Parasti šis process ilgst vairākus gadus.

Tomēr ES līderi ir brīdinājuši, ka var paiet gadu desmiti, līdz Ukraina varēs iestāties ES.

ES uzstāj, ka Ukrainai vispirms jāizpilda septiņi nosacījumi, un tikai pēc tam varēs sākties oficiālās sarunas par iestāšanos. Nosacījumu vidū ir cīņa pret korupciju un oligarhiem, tiesu sistēmas uzlabošana un mediju neatkarības nodrošināšana.

Leiena Eiropas Parlamentā paziņoja, ka sankcijas pret Krieviju “ir uz palikšanu”, ES plāno piešķirt 100 miljonu eiro Ukrainas skolu atjaunošanai, kā arī iekļaut Ukrainu ES bezmaksas viesabonēšanas zonā un vienotajā tirgū.

Eiropas Parlamenta zālē Strasbūrā Leienas runu noklausījās arī Ukrainas pirmā lēdija Olena Zelenska.

19:28 Lai novērstu savu karavīru masveida bēgšanu no kaujas lauka Ukrainā, Krievija aizmugurē izvieto sprostvienības, paziņojusi Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde (GUR).

“Ukrainas Aizsardzības spēku darbības rezultātā okupācijas karspēka sastāvā pastiprinās panika un nevēlēšanās piedalīties karā. Situāciju pasliktina solītās naudas neizmaksāšana laikā un pilnā apjomā. Daudzi karavīri, kuru vienīgā motivācija bija tieši materiālais atbalsts, meklē iespējas vai nu atgriezties Krievijas Federācijas teritorijā, vai arī padoties,” ziņo ukraiņu izlūkdienests.

“Okupanti, kas atkāpās no Izjumas Doņeckas apgabala virzienā, gaida munīcijas un degvielas piegādi. Atkāpšanās laikā vienības izlietoja vai bija spiestas pamest gandrīz visus ieročus un ekipējumu. Rašisti sūdzas, ka solītā palīdzība tā arī netika saņemta,” teikts izlūkdienesta paziņojumā.

Izlūkdienests ziņo, ka Krievijas 20.gvardes armijas vienības cietušas smagus zaudējumus atkāpšanās laikā no Izjumas un Balakļijas.

“Dažās rotās palikuši apmēram puse no sastāva. Izdzīvojušie grasās doties uz Krievijas robežu, lai atgrieztos mājās,” ziņo izlūkdienests.

Tiek arī ziņots, ka daudzi Krievijas karavīri sapulcējušies netālu no Krievijas robežas Belgorodas apgabalā. Viņiem nav nekādu sakaru ar pavēlniecību, netiek piegādāta pārtika un munīcija.

“Lai apturētu masu bēgšanu no kaujas lauka, Kremļa pavēlniecība pastiprina “pārbaudītu” padomju “pārliecināšanas” metožu izmantošanu. No okupantu pārtvertajām sarunām kļuvis zināms par tā dēvēto sprostvienību izveidošanu aizmugurē,” GUR.

Krievu vienību komandieri brīdināti, ka visi, kas atkāpsies, tiks iznīcināti.

17:18 Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis apmeklējis no Krievijas karaspēka nule atbrīvoto Harkivas apgabala Izjumu un tur piedalījies Ukrainas karoga pacelšanas ceremonijā, trešdien pavēstīja prezidenta preses sekretārs Serhijs Nikiforovs.

Zelenskis Izjumā “piedalījās Ukrainas valsts karoga pacelšanas ceremonijā, kā arī apsveica karavīrus atbrīvotājus”, ziņu aģentūrai “Ukrinform” apliecināja Nikiforovs.

Izjumā svinībās par godu Ukrainas karoga pacelšanai piedalījās arī aizsardzības ministra vietniece Hanna Maļara, Ukrainas Bruņoto spēku un citu drošības struktūru pārstāvji, kas pirms dažām dienām piedalījās pilsētas atbrīvošanā no krievu iebrucējiem, sociālajā tīklā “Facebook” pavēstīja Sičeslavas 25.atsevišķā gaisa desanta brigāde.

“Svinību pasākuma sākumā klātesošie ar klusuma brīdi pagodināja kritušo aizstāvju piemiņu, tad Ukrainas prezidents pateicās karavīriem par atbrīvotajām Ukrainas zemēm un svinīgā gaisotnē virs Izjumas pilsētas padomes tika pacelts Ukrainas karogs. Izjuma – tā ir Ukraina,” teikts brigādes ierakstā “Facebook”.

Ukrainas armija pretuzbrukuma gaitā Harkivas apgabalā līdz 13.septembrim atbrīvoti vairāk nekā 300 apdzīvoto vietu.

14:13 Aptuveni 5000 Ukrainas karavīru Lielbritānijā apmācīti programmas “Interflex” ietvaros, pavēstīja Ukrainas armijas ģenerālštābs.

“Līdz šim apmācības, piedaloties Kanādas, Nīderlandes, Ukrainas, kā arī pašas Apvienotās Karalistes instruktoriem, veiksmīgi pabeiguši teju 5000 mūsu karavīru. Viņi saņēmuši pamata zināšanas un prasmes taktiskajā medicīnā, inženierijas, kauju, psiholoģiskajā un taktiskajā sagatavotībā, ieskaitot uzbrukuma un taktisko darbību veikšanu pilsētas apstākļos,” teikts paziņojumā.

Programma “Interflex” ir viens no spilgtākajiem piemēriem Ukrainas starptautiskajam atbalstam un pārliecinošs apliecinājums tam, ka Ukraina nav viena cīņā pret Krievijas agresiju, norādīja ģenerālštābs.

“Tuvākajā laikā plānota programmas “Interflex” paplašināšana, konkrēti ir plānots sākt mācību kursu , lai sagatavotu Ukrainas Bruņoto spēku armijas daļu un apakšvienību jaunākos komandierus,” teikts paziņojumā.

11:39 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz trešdienas rītam sasnieguši 53 650 karavīru, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 350 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī Krievija zaudējusi 2180 tankus, 4665 bruņutransportierus, 1290 lielgabalus, 311 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 167 zenītartilērijas iekārtas, 246 lidmašīnas, 215 helikopterus, 908 bezpilota lidaparātus, 233 spārnotās raķetes,  3501 automobili un autocisternu, 15 kuģus un ātrlaivas un 120 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:20 Krievijas skolotāji, kas māca bērnus okupētajās Ukrainas teritorijās, tiks sodīti, otrdien paziņoja Ukrainas vicepremjere un ministre okupēto teritoriju reintegrācijas jautājumos Irina Vereščuka.

Harkivas apgabalā pēdējo dienu laikā tika aizturēti skolotāji no Krievijas, kas ukraiņu skolās bija mācījuši bērnus pēc Krievijas izglītības programmas. Krievijas karaspēks atkāpjoties šos skolotājus pameta.

“Mūsu valsts teritorijā pašlaik atrodas Krievijas pilsoņi, kas nelikumīgi atbrauca uz pagaidām okupētām teritorijām un tur īstenoja nelikumīgu darbību. Mēs daudzreiz esam brīdinājuši, kas tas ir noziegums, bet viņi neieklausījās. Viņi nav Ukrainas pilsoņi, lai viņus varētu tiesāt par kolaboracionismu. Ženēvas konvenciju pārkāpšana, konkrēti – par bērnu mācīšanu okupētajās teritorijās viņiem ierastās kultūras tradīcijās un viņu valodā, ir kara likumu pārkāpšana, par ko ir paredzēta atsevišķa atbildība. Es apliecinu, ka Krievijas pilsoņi noteikti tiks sodīti, ja nekavējoties nepametīs mūsu teritoriju,” paziņoja Vereščuka.

Vicepremjere uzsvēra, ka Krievijas skolotāji netiks uzskatīti par gūstekņiem apmaiņai, jo viņi nav karadarbības dalībnieki.

Ukrainas mediji ir ziņojuši, ka Krievijas okupētajā Mariupoles pilsētā pirmo klašu skolēni tiek spiesti mācīties Krievijas himnu un viņiem tiek stāstīts par “ukraiņiem – nacistiem”.  

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz