Otrdiena, 27. septembris Ilgonis, Ādolfs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 23. jūlijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 23. jūlijs
Foto: EPA/ Sergey Kozlov
Foto: EPA/ Sergey Kozlov
23.07.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

18:06 Ukrainas austrumu Donbasa reģionā gājuši bojā divi amerikāņi, sestdien paziņoja ASV Valsts departaments.

“Mēs varam apstiprināt divu ASV pilsoņu neseno nāvi Ukrainas Donbasa reģionā. Mēs sazināmies ar ģimenēm un sniedzam visu iespējamo konsulāro palīdzību,” pavēstīja Valsts departamenta pārstāvis.

Valsts departaments paziņoja, ka tas nesniegs sīkāku informācijas “aiz cieņas pret ģimenēm šajā grūtajā laikā”.

ASV prezidents Džo Baidens un Valsts departaments brīdinājuši ASV pilsoņus nebraukt uz Ukrainu, lai piedalītos konfliktā.

Līdz šim apstiprināts, ka Ukrainā nogalināti vēl vismaz divi amerikāņi.

14:33 Ukrainas bruņotajiem spēkiem pēc iespējas ātrāk ir vajadzīgas vismaz 50 efektīvas raķešu sistēmas, tādas kā ASV “Himars”, paziņojis Ukrainas prezidenta biroja vadītājs Andrijs Jermaks.

“Prezidents Volodimirs Zelenskis mūsu sarunās izvirza uzdevumu iegūt vēl vairāk smago ieroču. Un dialogā ar sabiedrotajiem regulāri pamatojam savas vajadzības. Mēs saprotam, ka mums vajag vismaz 50 tādas efektīvas raķešu zalvju sistēmas kā “Himars” un pēc iespējas ātrāk. Mēs darām visu, lai tuvotos šim skaitlim,” pavēstīja Jermaks.

Pēc viņa teiktā, Ukrainas armijai ir nepieciešami simtiem haubiču M777 un aviācija.

“Mūsu piloti mācīsies un apgūs Rietumu iznīcinātājus,” piebilda Jermaks.

Viņš uzsvēra, ka Ukrainas armija kara apstākļos pāriet uz NATO valstu bruņojumu un ukraiņu karavīri to ātri apgūst.

“Karš ar Krieviju šodien ir konfrontācija starp moderno armiju un atnācējiem no pagātnes. Efektivitāte vienmēr uzvar kvantitāti. Mūsdienu kara taktika parāda Ukrainas armijas spēku. Bet Rietumu ieroču pastiprināti mēs izpildīsim visus uzdevumus Ukrainas teritorijas atbrīvošanai. Un mēs nosūtīsim atpakaļ krievu atnācējus viņu pagātnē,” savā “Telegram” kanālā raksta Jermaks.

ASV piektdien apstiprināja vēl 270 miljonus dolāru lielu militāro palīdzību Ukrainai, ieskaitot četras raķešu sistēmas “Himars”.

Jaunā palīdzība palielinās līdz 20 uz Ukrainu nosūtīto “Himars” skaitu, kas var precīzi trāpīt mērķiem 80 kilometru attālumā.

Ukrainas aizsardzības ministrs Oleksijs Reznikovs paziņojis, ka efektīvam pretuzbrukuma un lūzumam karā vajadzīgas vismaz 100 sistēmas “Himars”.

13:06 Krievijas spēki sestdien izšāvuši četras raķetes uz Odesu, no kurām divas trāpījušas jūras tirdzniecības ostai, ziņo amatpersonas.

Kā ziņo operatīvais štābs “Dienvidi”, ienaidnieks raidījis spārnotās raķetes “Kalibr”, divas raķetes notriekuši pretgaisa aizsardzības spēki, bet divas trāpījušas ostas infrastruktūras objektiem.

Ukrainas deputāts Oleksijs Hončarenko pavēstīja, ka pilsētā bijuši dzirdami seši sprādzieni.

Viņš piebilda, ka Odesas ostā izcēlies ugunsgrēks. Sociālajos tīklos izliktos attēlos redzams, kā ostā paceļas melnu dūmu stabs.

Ukrainas gaisa spēki paziņoja, ka trieciens Odesā tika veikts graudu uzglabāšanas vietā.

“Trieciens tika veikts tieši tur, kur ir labība. Mēs redzam, cik vērti ir līgumi ar teroristu valsti,” paziņoja Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecības pārstāvis Jurijs Ignats.

Ukrainas Agrārās politikas ministrija pavēstīja, ka Krievijas raķešu uzbrukums veikts pa eksportam paredzēto graudu uzglabāšanas vietām.

“Daudzumu nepateikšu, jo ar to nodarbojas Infrastruktūras ministrija. Pirmos sūtījumu gaidījām jau rīt vai parīt,” norādīja ministrijas amatpersona.

Odesas ostai ir centrālā loma vakar Ukrainas un Krievijas ar Turcijas un ANO starpniecību parakstītajos nolīgumos, kas paredz atsākt Ukrainā bloķētās labības eksportu pāri Melnajai jūrai.

Krievija ar raķešu uzbrukumu Odesas ostai pakļauj šaubām vienošanos, ko tā slēgusi ar ANO un Turciju, paziņoja Ukrainas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Olehs Nikolenko.

“Krievijas Federācijai bija nepieciešamas mazāk nekā 24 stundas, lai ar raķešu triecienu Odesas ostas teritorijai pakļautu šaubām vienošanos un solījumus, ko tā devusi ANO un Turcijai vakar Stambulā parakstītajā dokumentā.

Krievijas raķete ir Vladimira Putina spļāviens sejā ANO ģenerālsekretāram Antoniu Gutērrešam un Turcijas prezidentam Redžepam Erdoanam, kuri pielika milzīgas pūles vienošanās panākšanai un kuriem Ukraina ir pateicīga,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Nikolenko.

“Mēs aicinām ANO un Turciju nodrošināt Krievijas saistību izpildi graudu koridora drošas funkcionēšanas ietvaros. Panākto vienošanos nepildīšanas gadījumā Krievija būs pilnībā atbildīga par globālās pārtikas krīzes padziļināšanos,” uzsvēra ministrijas pārstāvis.

Kā ziņots, Ukraina un Krievija piektdien Stambulā parakstīja atsevišķas vienošanās ar Turciju un ANO par graudu eksporta atsākšanu no Melnās jūras ostām.

Ukraina iepriekš paziņoja, ka vienošanos par graudu eksporta atsākšanu parakstīs tikai ar Turciju un ANO, noraidot jebkādus tiešus darījumus ar Maskavu. Krievija ar Turciju un ANO parakstīja atsevišķu identisku vienošanos.

12:40 Krievijas spēki sestdienas rītā ar raķetēm apšaudījuši Kirovohradas apgabalu Ukrainas centrālajā daļā, nogalinot trīs cilvēkus un deviņus ievainojot, ziņo amatpersonas.

Kā pavēstīja Kirovohradas apgabala administrācijas vadītājs Andrejs Raikovičs, apšaude notikusi ap pieciem no rīta, kad uz apgabalu izšautas 13 raķetes, tajā skaitā astoņas spārnotās raķetes “Kalibr”.

Pēc viņa teiktā, raķetes trāpījušas infrastruktūras objektiem ārpus apgabala centra. Cietis militārais lidlauks un valsts dzelzceļa uzņēmuma “Ukrzaliznicja” objekts.

Raikovičs sacīja, ka triecienā nogalināti trīs cilvēki – viens karavīrs un divi apsargi. Vēl deviņi karavīri guvuši ievainojumus.

11:41 Krievijas izvērstā agresija nodarījusi kaitējumu Ukrainas dabai 204 miljardu grivnu (5,4 miljardu eiro) apmērā, paziņojusi Ukrainas Vides aizsardzības un dabas resursu ministrija.

“Komanda izstrādājusi desmit jaunas metodes, lai aprēķinātu apkārtējai videi nodarīto postījumu. Jau šobrīd kaitējums no Krievijas agresijas sasniedz 204 miljardus grivnu. Šīm iestrādēm ir globāla nozīme. Krievija ir mūsu laiku galvenais ekoterorists,” teikts ministrijas ziņojumā.

Ministrija norāda, ka eksperti turpina dokumentēt krievu noziegumus pret Ukrainas dabu. Kopš pilna mēroga iebrukuma sākuma ir reģistrēti vairāk nekā 2000 šādu faktu. Tāpat šobrīd tiek gatavotas prasības starptautiskajās tiesās.

10:16 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz sestdienas rītam sasnieguši aptuveni 39 240 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 1708 tankus, 3929 bruņutransportierus, 864 lielgabalus, 253 daudzstobru reaktīvo mīnmetējus, 113 zenītartilērijas iekārtas, 221 lidmašīnu, 188 helikopterus, 714 bezpilota lidaparātus, 167 spārnotās raķetes, 2820 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 72 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

10:15 Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paziņojis, ka Krievija jebkuru pamieru, kas neparedz okupēto teritoriju atbrīvošanu, izmantos spēku pārgrupēšanai un uzkrāšanai, lai turpinātu karu.

“Šis ir kašalots, kas aprija divus reģionus un tagad saka: iesaldēsim konfliktu. Tad tas divus vai trīs gadus atpūtīsies, aprīs vēl divus reģionus un atkal sacīs: iesaldēsim konfliktu. Un tā turpināsies tālāk un tālāk. Simts procenti,” Zelenskis norādīja intervijā izdevumam “Wall Street Journal” (WSJ).

“Putins kā pitons ir atvēris muti, domādams, ka mēs esam trusis, kuru viņš norīs. Bet izrādījās, ka mēs nemaz neesam trusis, un tagad viņš draud pārsprāgt,” sacīja Zelenskis.

Pēc Ukrainas prezidenta teiktā, viņa valsts pilsoņi ir pārliecināti, ka pamiers vai ilgstošs miers ar Krieviju nav iespējams bez okupēto teritoriju atgriešanas. Saskaņā ar WSJ pasūtītas aptaujas rezultātiem, 89% Ukrainas iedzīvotāju ir pret miera līgumu, kas prasītu no viņu valsts teritoriālas piekāpšanās.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz