Ceturtdiena, 18. augusts Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas politikas apskats: Kara atbalsis tuvumā un tālumā

Krievijas karš pret Ukrainu izpaužas, ne tikai vieniem barbariski postot savu kaimiņzemi, bet otriem aizstāvoties un gaidot brīdi, kad varēs sākt ienaidniekus padzīt. Karš atbalsojas arī citviet pasaulē, it sevišķi Tuvajos Austrumos un Centrālāzijā, un atsedzis arī dažu labu problēmu pie mums.

Nedēļas politikas apskats: Kara atbalsis tuvumā un tālumā
Foto: REUTERS/ Vitalii Hnidyi
Foto: REUTERS/ Vitalii Hnidyi
26.07.2022 00:01

liepajniekiem.lv

Jau gadiem ilgi zinājām, taču mīļā miera labad pievērām acis uz daļas tā saukto krievvalodīgo attieksmi pret mūsu valsti. Tikai paburkšķējām par nevēlēšanos runāt latviski, un viss. Taču tagad uz kara fona kopā ar naidu pret Ukrainu parādās arī Latvijas vērtību nicināšana.

Droši vien tā parādīsies vēl vairāk, kad sāksies padomju režīma pieminekļu demontāža un Krievijas zinātnieku un literātu vārdā nosaukto ielu pārdēvēšana. Un kā gan citādi, ja jau tagad cilvēkus biedē, ka pieminekļu aizvākšanai sekošot padomju laika izglītības un zinātnisko grādu neatzīšana, un liek saprast, ka tad jau būs vaļā gals dažādu represiju maisam. Jo ir cilvēki, kuri joprojām nespēj pārdzīvot PSRS sabrukumu un kuriem ar padomju režīmu saistās nostalģiskas atmiņas kā par skaistu laiku, kad valsts bija tik varena, tik varena.

Vienīgais, ka viņi tā arī nespēj atbildēt uz jautājumu, sak, ja jau valsts tiešām bija tik varena, kāpēc tā sabruka kā kāršu namiņš.

Nav šaubu, ka pieminekļu novākšana būs viens no faktoriem, ar kuru tracināt cilvēkus, lai parādītu, cik Latvijas valsts ir netaisnīga, un tādējādi mudināt Saeimas vēlēšanās balsot par partijām, kuras padomju laikiem nav pagriezušas muguru.

Augsne tam ir auglīga, jo cilvēkus gan nogurdinājuši, gan apjukumu izraisījuši karš un kovida sērgas atgriešanās. Vēl jo vairāk, ja gadiem ilgi dzīvots Krievijas informācijas laukā, kad prāts apmulsināts tiktāl, lai nepatiku pret Latvijas valsti neturētu tikai sevī, bet parādītu, kā kādreiz dziedāja populārajā dziesmiņā, kurš šajā mežā ir galvenais. Bet, ja tā, tad var īstenoties uzskats, ka iekšējais ienaidnieks ir bīstamāks par ārējo ienaidnieku.

Protams, tam jau ir drošības struktūras, lai neko draudīgu nepieļautu, un galu galā pret Latvijas valsti vērstas akcijas varētu pamodināt sabiedrības to daļu, kura nesaprot, ka demokrātiskā iekārtā viens no savas valsts drošības nostiprināšanas veidiem ir piedalīšanās vēlēšanās.

Saprotu, ka tas izklausās pārāk didaktiski, pārāk vienkāršoti, taču arī tā ir iespēja apliecināt tādu tik svarīgu jēdzienu kā Dzimtenes izjūta.

Runājot par Krievijas karu pret Ukrainu, rodas iespaids, ka tas Krievijā kļūst arvien nepopulārāks. Jo kā gan citādi Kremļa politiķiem un propagandistiem vajadzētu atkal un atkal meklēt attaisnojumus iebrukumam. Iegansts par cīņu pret nacismu izrādījies pārāk baltiem diegiem šūts, jo nevienu nacistu Ukrainā tā arī nav izdevies atrast.

Vairs neder arī mērķis atvirzīt NATO tālāk no Krievijas robežām, jo kara laikā noticis gluži pretējais – Ziemeļatlantijas alianse pievirzījusies Krievijai vēl tuvāk.

Tagad pie visa vainīgas Vācija un Francija, jo neizdevās īstenot Minskas vienošanos, ko bija parakstījušas arī šīs valstis, un Krievijai nekas cits neatlicis kā uzbrukt, lai Rietumu spēki no Ukrainas neuzbruktu tai. Tikai te nu attaisnošanās scenārijs nedaudz aizgājis greizi, jo neapdomīgi iejaucies Krievijas prezidents Vladimirs Putins, pasakot skaidri un gaiši, ka Krievija neko neiekaro, tikai atgūst…

Tātad Kremļa valdnieks jau jūtas kā PSRS atjaunotājs, kuram jāatgūst pirms vairāk nekā 30 gadiem zaudētā Ukraina. Un tad jau iespējams, ka īstenosies prognoze, ka tajos Ukrainas reģionos, kurus Krievija jau iekarojusi, 11. septembrī notiks referendums un tā iznākumā reģioni pievienosies Krievijai.

Kāpēc 11. septembrī? Tāpēc, ka tajā dienā Krievijā paredzētas vēlēšanas un tās jāsaista ar kaut kādu panākumu karā pret Ukrainu. Kā bija pieņemts PSRS laikos – tas un tas notika par godu vēlēšanām.

Tikai tādā gadījumā Krievijai līdz tam jānostiprinās šajos reģionos, bet par to īstas pārliecības nav, jo Krievijas karaspēks joprojām neko citu nespēj kā apšaudīt Ukrainas pilsētas un iznīcināt civilos objektus un civiliedzīvotājus.

Nespēj arī tā iemesla dēļ, ka gan Ukrainas spēki apšauda Krievijas munīcijas noliktavas un iznīcina tās, gan pieņemas spēkā partizānu kustība, un tāda notiek pat Krimā. Te nu var atkārtot to, ko Ukrainā runāja pirms 80 gadiem, proti, ka partizānu kustības dēļ zeme deg zem okupantu kājām. Tikai tagad okupanti ir no citas debespuses.

Var jau cerīgi raudzīties arī uz to, ka Ukrainā atgriežas bēgļi. Ja nebūtu pārliecināti, ka izdosies ienaidnieku padzīt, diez vai atgrieztos. Var cerības raisīt Ukrainas militāro spēku gatavošanās sākt atbrīvot okupētās teritorijas valsts dienvidos, kā arī ASV pašu augstāko militāro vadītāju atkārtoti pavēstītais, ka Savienotās Valstis atbalstīs Ukrainu līdz galam. Tikai bēgļiem jāatgriežas vēl lielākā skaitā un teritoriju atgūšanai jāsākas, vienīgi tad varēs teikt, ka Krievijas īstenotās denacifikācijas vietā Ukraina veic deokupāciju.

Toties tagad par iespējamo lūzumu kara gaitā vairāk liek domāt Krievijas bažas, ka tai var pietrūkt spēka īstenot savus mērķus, tāpēc jāpiedabū palīgos Baltkrievija, bet līdz šim tā ir ļoti atturīga.

Jo diez vai citādi Kremļa vadoņi brīdinātu Ukrainu nemēģināt ar spēku atgūt savas teritorijas, tādā gadījumā Krievija var lietot kodolieročus.

Un diez vai citādi brīdinātu Rietumus nepiegādāt Ukrainai ieročus, jo Krievija uz to atbildēs, iebrūkot Ukrainā arvien dziļāk. Bet ko nozīmēja paredzētā trauksmes sirēnu pārbaude Krievijas pilsētās? Vai tikai baiļu iedzīšanu savas valsts iedzīvotājiem, vai arī tiešām nodrošināšanos pret ārēju spēku triecieniem? Tā kā Ukraina neuzbruks, tad atliek tikai NATO, kura arī neuzbruks, ja nu vienīgi to izprovocēs.

Bet pagaidām nekas neliek domāt par būtiskām izmaiņām kara gaitā. Krievija turpinās raķešu teroru un kārtējo reizi apliecinās, ka Kremļa režīmam nevar uzticēties, kā tas bija tikko, kad nākamajā dienā pēc Ukrainas un Krievijas parakstītās vienošanās par ukraiņu labības eksportu no Melnās jūras ostām krievi vienu no šīm ostām apšaudīja.

Savukārt ukraiņi turpinās apgūt Rietumu piegādātos ieročus, lai drīzāk sāktu pretuzbrukumu, un iespējams, ka vispirms tas būs vērsts Hersonas apgabala atbrīvošanai.

Toties pasaulē pārbīdes notiek ģeopolitiskā ziņā. Pamazām Āzijā, kur Kazahstāna attālinās no Krievijas ietekmes un gatavojas Rietumiem pārdot daudz vairāk naftas, bet Ķīna turpina savu pragmatisko politiku, noraugoties uz notiekošo un acīgi izmantojot jebkuru pārmaiņu.

Pekina labi saprot, ka bez tās palīdzības Krievijai turpmāk var klāties grūti, taču saprot arī to, ka Ķīnai pašai izdevīgāk ir sadarboties ar Rietumiem. Bet dažādas varas visvairāk savas intereses koncentrē Tuvajos Austrumos, kur ASV cenšas vairāk iegūt naftas tirgū, savukārt Krievija un Turcija mēģina sadalīt ietekmi Sīrijā un Irāna jūt iespēju palielināt savu lomu reģionā.

Latvijā

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Latvijā viesojas ANO un Eiropas Savienības augstas amatpersonas.

Latvija pērk no ASV raķešu artilērijas sistēmas.

Arvien straujāk palielinās kovida izplatība.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Uzņēmēju Uldi Pīlēnu “Apvienotais saraksts” virza par Ministru prezidentu.

Pasaulē

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Ukrainas bruņotie spēki arvien biežāk iznīcina Krievijas munīcijas noliktavas.

Turcijas, Irānas un Krievijas prezidentu tikšanās.

Eiropu plosa karstums un mežu ugunsgrēki.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Itālijas premjerministrs Mario Dragi atkāpjas no amata.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz