Otrdiena, 9. augusts Madara, Genoveva
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Nedēļas politikas apskats: Latvju ugunskuru un rašistu raķešu liesmas

Kamēr Latvijā baudījām sirsnīgu kopību, līgojot pie ugunskuriem un dedzinot pūdeles, tikmēr Krievijas armija nežēlīgi dedzināja Ukrainas mājas un galināja ļaudis. Tāda, lūk, diametrāli pretēja un kontrastaina ir šodienas pasaule. Aizvadītajā nedēļā zīmīgi notikumi risinājās ne tikai frontes līnijās, bet arī Eiropas institūcijās un pasaules visuvareno sanāksmēs.

Nedēļas politikas apskats: Latvju ugunskuru un rašistu raķešu liesmas
Trīs valstu prezidenti Trīs jūru iniciatīvas samitā un biznesa forumā: Egils Levits (Latvija), Andžejs Duda (Polija) un Franks Valters Šteinmeiers (Vācija). (Foto: Valsts kanceleja)
Trīs valstu prezidenti Trīs jūru iniciatīvas samitā un biznesa forumā: Egils Levits (Latvija), Andžejs Duda (Polija) un Franks Valters Šteinmeiers (Vācija). (Foto: Valsts kanceleja)
28.06.2022 00:00

liepajniekiem.lv

Runājot par karadarbību, diemžēl nekā iepriecinoša, raugoties no ukraiņu pozīcijām, nav. Nedēļu pēc nedēļas dažādi eksperti optimistiski vēsta, ka tūliņ, tūliņ Krievijai vairs nebūs spēka uzbrukumam – pietrūks tehnikas, cilvēku, raķešu, bet okupanti kā sērga tik un tā lēnām lien uz priekšu.

Sakoncentrējuši plašus spēkus Austrumukrainas viducī pie Severodoneckas un Lisičanskas, krievi izvērš masīvas artilērijas, reaktīvo šāviņu, raķešu apšaudes gan no jūras, gan zemes un debesīm.

Jā, iespējams, ilgstoši šādas apšaudes nevarēs veikt, taču Ukrainas spēkiem, ja bumbas nāk virsū kā krusa, ir jāatkāpjas, jo bez karavīriem tie karot vairs nevarēs.

Ukrainas armija atšķirībā no Krievijas savu karavīru dzīvību cenšas pasargāt. To, starp citu, televīzijas kanālam “Current Time” pastāstīja kāds Ukrainas vidējā līmeņa komandieris.

Visumā Ukrainas armija darbojoties profesionāli un saliedēti, tomēr esot arī kļūdas. Komandieri mainoties, un katrs nākamais, cenzdamies uzdienēties augstākās priekšniecības acīs, pieņemot lēmumus bez rūpīgas analīzes. Tas traucējot profesionālo cīnītāju kaujas garam.

Taču ukraiņu lielākā nelaime ir smago ieroču trūkums. Un to Rietumi zināja sen. Vācijas un citu vecās Eiropas valstu vilcināšanās piegādāt ieročus arī ir noteikusi pašreizējo situāciju frontē.

Piemēram, Krievijas armija pagājušajā nedēļā (pēc ukraiņu informācijas) aptuveni 500 reižu apšaudījusi civilos objektus un infrastruktūru. Turklāt tika apšaudīts arī galvaspilsētas Kijivas centrs – kāda raķete trāpīja dzīvojamai ēkai. Ukrainas ģenerālprokurore pat sacījusi, ka Krievija nedēļas nogalē ir sarīkojusi raķešu lietu.

Tātad munīcija vēl agresoram nebeidzas. Bet ja Ukrainas armijai būtu vairāk iekārtu, ar ko kārtīgi dot pretī, rašistu raķetes un zalves nesasniegtu tik daudz mērķu, neciestu un neietu bojā tik daudz nevainīgu cilvēku.

Kādas te vēl runas un nejēdzīga bijība, ka tikai ukraiņiem neiedod pārāk tāla rādiusa šaujamos! Viņiem vajag tieši tādus, kas spēj sasniegt mērķus Krievijas pierobežā, no kurienes tiek palaistas raķetes.

Domāju, ka viens no galvenajiem ukraiņu mērķiem būtu Krimas tilts, pa kuru visu laiku apgādā Krievijas armiju. Un attiecīgs bruņojums, ar kuru tas aizsniedzams, jau ir Ukrainas rīcībā. Varbūt tuvākajā laikā kaut ko tādu arī piedzīvosim.

Ieroču plūsma Ukrainai pieaugs, par to lēmušas Eiropas valstis un ASV. Vēl nekas nav zaudēts no tāda viedokļa, ka vēl var okupantu armiju atsist, taču – cik dzīvību būs zaudēts laikus nepiegādāto ieroču sistēmu dēļ?

Kaut nu Ukrainas armija izturētu un varētu pāriet pretuzbrukumā, jo no tā atkarīgs, cik droši nākotnē dzīvos Eiropa un Latvija. Slava Ukrainai! Varoņiem slava!

Eiropas Savienības dalībvalstu līderi Līgo dienā vienojās par kandidātvalsts statusa piešķiršanu Ukrainai un Moldovai. Cik tas būtiski? Tas ir formāls, taču ļoti spēcīgs solidaritātes solis no Eiropas puses, atbalstot šo valstu cīņu pret agresiju.

Eiropa Krievijai parāda, ka Ukraina ir Eiropas daļa un mēs dzīvojam 21. gadsimtā, nevis ukraiņi būs agresora vasaļi, kurus grib ievilkt tumšā pagātnē.

Taču ir pilnīgi skaidrs, ka sekojošā pilnvērtīgā uzņemšana ES saimē nav ne viena, ne pat piecu gadu jautājums. Kandidātvalstīm, gluži kā Latvijai savulaik, ir jāsāk iestāšanās sarunas, jāizpilda daudzi uzdevumi. Un mēs zinām, ka, piemēram, korupcija nav tas, ar kuras apkarošanu Ukraina var lepoties.

Tikmēr Krievijas prezidents Vladimirs Putins spiež uz savu Baltkrievijas “draugu” jeb tiešām draugu, kolaborantu, vasali vai kaut kā tamlīdzīgi dēvējamo Baltkrievijas diktatoru Aleksandru Lukašenko. Lai viņš beidzot savu armiju met gaļasmašīnā pret ukraiņiem. Un tas vienu no glumākajiem diktatoriem pasaulē nostāda patiesi neapskaužamā situācijā.

Faktiski Lukašenko nav izejas, jo jebkurš iespējamais rīcības scenārijs tuvina viņa ēras galu. Bet vara ir tā, kas batjku iedvesmo dzīvei, bez tās zūd jēga. Vēl divus gadus jānoturas (negribas ticēt, ka novilks tik ilgi), un viņa valdīšana sasniegs 30 gadus!

Tagad Lukašenko ir atkarīgs no Putina atbalsta, tādā veidā viņš vēl var saglabāt kaut kādu noteikšanu Baltkrievijā, kas būtībā jau ir kļuvusi par Krievijas vasaļvalsti. Ja viņš savu armiju nevedīs uz Ukrainu, tas pats Putins viņam šo varu var atņemt.

Ja vedīs, tas var izraisīt nākamo sacelšanās vilni Baltkrievijā un kaujā sūtītie tanki var pagriezt stobrus pret viņu pašu.

Starp citu, ir ziņas, ka Baltkrievijas prezidents veicis kaut kādu tīrīšanu armijas augstākajā vadībā, turklāt vēršoties pret prokrieviskiem ģenerāļiem. Diezin vai tā rīkotos cilvēks, kas gatavojas iebrukt Ukrainā. Varbūt tā varētu darīt cilvēks, kas baidās no atentāta tuvākajā lokā?

Aizvadītajā nedēļā interesanta viedokļu apmaiņa notika saistībā ar Lietuvas lēmumu ierobežot atsevišķu preču tranzītu no Krievijas pamatdaļas cauri tās teritorijai uz Kaļiņingradas apgabalu. Lietuva to darījusi, ievērojot Eiropas Savienības noteiktās sankcijas, kas stājās spēkā 18. jūnijā.

Krievija uzreiz to nodēvēja par Kaļiņingradas apgabala blokādi un piedraudēja, ka Maskava atbildēs uz šo lēmumu ierobežot dzelzceļa kravu pārvadājumus un sekas nopietni izjutīs Lietuvas iedzīvotāji. ASV savukārt nekavējās nostāties Lietuvas pusē, paziņojot, ka stingri to atbalsta, un atgādināja par NATO valstu saistībām un daudzināto 5. pantu.

Šāds fons vairo Krievijas provokāciju iespējamību, un komentētāji atkal pieminēja tā saucamo Suvalku koridoru, kas ir ievainojama NATO teritorija un kam ir būtiska ietekme uz Baltijas valstu drošības situāciju.

Tikmēr Ukrainas un Krievijas blogeri un komentētāji diskutē par potenciālo Krievijas iebrukumu Baltijas valstīs. Šā brīža apstākļos tas gan neliekas iespējami. Taču šonedēļ Madridē notiek NATO valstu samits. Un tur lems gan par karu Ukrainā, gan par bloka austrumu daļas drošību, gan par Somijas un Zviedrijas iestāšanos aliansē un Turcijas iebildēm pret to.

Latvijā

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

Rīgā notiek Trīs jūru iniciatīvas samits.

Valsts kompensēs pusi no apkures sadārdzinājuma.

Izglītības un veselības nozares piesaka streikus.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piedalās ES līderu sanāksmē, kurā lemj par Ukrainu un Moldovu.

Pasaulē

Aizvadītās nedēļas nozīmīgākie notikumi

ES piekrīt Ukrainas un Moldovas kandidātvalsts statusam.

Vācijā valstu līderi pulcējas uz G7 samitu.

Krievijas armija turpina spiesties Ukrainas teritorijā.

Aizvadītās nedēļas cilvēks uzmanības centrā

“Novaja gazeta” redaktors Dmitrijs Muratovs pārdod Nobela Miera prēmijas medaļu par 103,5 miljoniem ASV dolāru, lai palīdzētu ukraiņu bērniem.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz