Sestdiena, 13. jūnijs Uva, Ainārs, Zigfrīds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzbrukumā Telavivā sadurti pieci cilvēki, uzbrucējs nošauts

Telavivā otrdien notika uzbrukums ar nazi, kurā tika sadurti pieci cilvēki, bet uzbrucējs tika nošauts, paziņoja Izraēlas varas iestādes.

Uzbrukumā Telavivā sadurti pieci cilvēki, uzbrucējs nošauts
Foto: ZUMAPRESS.com, Jamal Awad
22.01.2025 09:15

LETA

Uzbrukums notika restorānu un aktīvas naktsdzīves rajonā, kuru norobežoja policija.

“Terorists ar nazi sāka durt cilvēkus “Nahalat Binyamin” ielā, ievainojot četrus civiliedzīvotājus,” un pēc tam sadūra vēl vienu civiliedzīvotāju Gruzenberga ielā, paziņoja policija.

Policija identificēja uzbrucēju kā 28 gadus vecu ASV pastāvīgo iedzīvotāju ar Marokas pilsonību, kuru nošāvuši drošības spēki.

Ziņu aģentūras AFP žurnālists ziņoja, ka redzējis nogalinātā uzbrucēja līķi uz ielas.

Ičilova slimnīca Telavivā paziņoja, ka tajā uzņemti trīs no sadurtajiem. Viens no viņiem bija nopietnā stāvoklī ar durtu brūci kaklā un tika aizvests uz operāciju.

Izraēlas iekšlietu ministrs Moše Arbels sacīja, ka uzbrucējs bija nopratināts, ierodoties Telavivas Ben Guriona lidostā, bet tika ielaists valstī.

Ministrs aicināja iekšējā drošības dienesta “Shin Bet” vadītāju Ronenu Baru “izmeklēt šo nopietno incidentu un iespējami ātri gūt mācību”.

“Shin Bet” paziņoja, ka uzbrucējs bija nopratināts un pakļauts “papildu pārbaudēm”, tomēr “tika nolemts, ka nav informācijas, kas pamatotu viņa neielaišanu Izraēlā drošības apsvērumu dēļ”.

Palestīniešu teroristu grupējums “Hamās” neuzņēmās atbildību par šo uzbrukumu, bet nosauca to par “varonīgu saduršanas operāciju”, kura parādot, ka pretošanās Izraēlai “pieaug”.

Tas bija otrs šāda veida uzbrukums Telavivā četru dienu laikā. Sestdien cits uzbrucējs nopietni sadūra vienu cilvēku, pirms šo uzbrucēju sašāva bruņots civiliedzīvotājs.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz