Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Zelenskis ieradies Stambulā uz sarunām ar Erdoganu

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis sestdien ieradās Stambulā uz sarunām par drošības jautājumiem ar Turcijas kolēģi Redžepu Tajipu Erdoganu.

Zelenskis ieradies Stambulā uz sarunām ar Erdoganu
Foto: AFP
04.04.2026 15:12

LETA

“Ierados Stambulā, kur paredzētas svarīgas tikšanās. Ir sagatavotas būtiskas sarunas ar Turcijas prezidentu Redžepu Tajipu Erdoganu,” platformā “X” paziņoja Zelenskis.

“Mēs strādājam, lai stiprinātu mūsu partnerību, lai nodrošinātu cilvēku dzīvības reālu aizsardzību, veicinātu stabilitāti un garantētu drošību mūsu Eiropā, kā arī Tuvajos Austrumos,” norādīja Ukrainas prezidents.

Zelenskis tiksies arī ar Konstantinopoles patriarhu Bartolomeju, kas ir pareizticīgo baznīcu lielākās daļas garīgais vadītājs.

Tas notiks nedēļu pirms pareizticīgo Lieldienām, kas gan Ukrainā, gan Krievijā tiek svinētas 12. aprīlī.

Turcija vairākkārt piedāvājusi kļūt par starpnieku centienos apturēt Krievijas-Ukrainas karu.

Turcijā notikušas vairākas Krievijas un Ukrainas delegāciju sarunu kārtas.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz