Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Pastiprināti pievērsīs uzmanību ceļu satiksmes drošībai izglītības iestāžu tuvumā

Pastiprināti pievērsīs uzmanību ceļu satiksmes drošībai izglītības iestāžu tuvumā
Foto: Egons Zīverts
30.08.2019 12:48

liepajniekiem.lv

Nākamnedēļ, sākoties jaunajam mācību gadam, Valsts policija pastiprināti gādās par vispārējo sabiedrisko kārtību un drošību. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ceļu satiksmes drošībai izglītības iestāžu tuvumā, kā arī vietām, kur pulcējas nepilngadīgas personas, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas patruļas septembra sākumā būs pietuvinātas mācību iestādēm, tāpēc īpaša uzmanība tiks pievērsta arī atļautā braukšanas ātruma ievērošanai, brīdina M.Šeršņova. Likumsargi atgādina – atļautais braukšanas ātrums pie mācību iestādēm, kur to nosaka ceļa zīmes, ir 30 km/h.

Atkārtoti policija aicina vecākus regulāri pārrunāt ar bērniem dažādus drošību saistītos jautājumus, lai mierīgi un bez liekām raizēm pavadītu skolas laiku.

Tāpat likumsargi atgādina, ka pēc pulksten 22, bērns, kurš vēl nav sasniedzis 16 gadu vecumu, nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā bez pieaugušā uzraudzības. Savukārt gadījumos, kad pašam bērnam vai viņa draugiem draud briesmas, nekavējoties jāziņo policijai – 110.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)