Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Pateicības arī “Piejūras slimnīcā”

Pateicības arī “Piejūras slimnīcā”
Foto: Andris Gertsons
16.05.2017 07:09

"Kurzemes Vārds"

Jau vēstīts, ka veselības ministre Anda Čakša 2. maijā pasniedza Veselības ministrijas atzinības un pateicības rakstus veselības nozares pārstāvjiem. Viņu vidū bija arī trīs “Piejūras slimnīcas” darbinieki.

Pateicības raksti piešķirti “Piejūras slimnīcas” Psihiatriskās klīnikas psihiatrei, 4. nodaļas vadītājai Lilitai Grietēnai, Onkoloģiskās klīnikas laboratorijas ārstei, ultrasonogrāfijas speciālistei Nataļjai Daškinai un Psihiatriskās klīnikas medicīnas māsu palīdzei Guntai Mālai.

L. Grietēna saņēmusi pateicību par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu, kā arī nozīmīgu ieguldījumu pacientu ārstēšanā. Izcelta arī viņas spēja rast profesionāli veiksmīgu un harmonisku kontaktu, strādājot ar mazajiem Psihiatriskās klīnikas pacientiem, kas nenoliedzami ir nozīmīgs ieguldījums bērnu garīgās veselības aprūpē.

Savukārt N. Daškina paslavēta par lielo ieguldījumu onkoloģisko pacientu aprūpē, aizvadot onkoloģijas nozarē 21 darba gadu. Viņa laika gaitā apguvusi arī papildu prasmes, kļūstot par pašlaik vienīgo speciālisti Kurzemē, kas sadarbībā ar ķirurgu veic vairogdziedzera punkciju ultrasonogrāfijas kontrolē.

Veselības ministrijas pateicību guvusī G. Māla raksturota kā saprotoša, atsaucīga kolēģe un uzticams palīgs garīgās veselības aprūpes māsām ikdienas darbā, viņa sevi pierādījusi kā apzinīgu un uz pacientu teicamu aprūpi orientētu darbinieci.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli