Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz bezmaksas Veselības dienām

Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz bezmaksas Veselības dienām
Foto: liepajniekiem.lv
22.08.2017 09:37

liepajniekiem.lv

Lai sniegtu rehabilitācijas iespējas un nodrošinātu daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, Liepājas pilsētas pašvaldība projekta ”Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros no 6. līdz 8. septembrim ”Dvēseles veldzes dārzā” Ziemupē organizē Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina. 

Veselības dienas notiks trīs dienu garumā. Aicināti pieteikties cilvēki ar dažāda veida invaliditāti − redzes, kustību, dzirdes traucējumiem un garīgās attīstības traucējumiem. 

Veselības dienu norises plānā paredzētas dažādas meistarklases par tēmām veselīgs dzīvesveids, veselīgs uzturs, garīgā veselība, fiziskā slodze − gan darbam, gan veselībai. 

Veselības dienu laikā tiks piedāvātas dažādas pielāgotas fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti − sporta stafetes, sporta vingrojumi, intelektuālās un galda spēles. Tāpat tiks piedāvātas vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā, pilates nodarbības, riteņbraukšana, nūjošana, orientēšanās. 

Veselības dienas norisināsies sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ”Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē ar nakšņošanu un ietvertām ēdienreizēm. 

Veselības dienas tiek organizētas sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību. Lai pieteiktos dalībai Veselības dienām vai iegūtu papildu informāciju, interesenti aicināti zvanīt Liepājas Neredzīgo biedrībai pa tālruni 26 05 60 26 (Jeļena vai Zanda). Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 1. septembrim. 

Projekts tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 ”Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros. 

Papildu informācija: veselības veicināšanas koordinētāja Anete Kopštāla-Kupe, Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, tālr. 63404747.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli