Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Plusiņu vairs nedos

Plusiņu vairs nedos
Foto: piekerts.com
11.02.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Piektdien Liepājas Latviešu biedrības namā ar iedzīvotājiem tikās partijas “KPV LV” Saeimas deputāti un citi biedri, lai informētu par to, kas šobrīd notiek Latvijas politikā. Tikšanās aizsāktās visai augstos toņos, jo vairāki sanākušie neskopojās ar pārmetumiem, un partijas līderim Artusam Kaimiņam nācās taisnoties par daudziem jautājumiem.

No Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem partijai “KPV LV” pēcvēlēšanu laiks nesis visievērojamāko reitinga kritumu. To, ka lielākais vīlušos vēlētāju skaits ir tieši “KPV LV” atbalstītāju vidū, parāda janvārī veiktā “SKDS” sociologu aptauja, nesen vēstīja LTV 1 raidījums “Panorāma”.

To apliecina arī nedēļas nogalē notikusī partijas pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem Liepājā. Ja priekšvēlēšanu laikā “KPV LV” Latviešu biedrības namā izdevies sapulcēt 300 iedzīvotāju, tad šoreiz interesentu rindas bija krietni retākas – sanāca vien aptuveni 50 cilvēku, ieskaitot partijas pārstāvjus, kas bija visai kuplā skaitā. Bija ieradusies labklājības ministre Ramona Petraviča, parlamentārieši Atis Zakatistovs, Artuss Kaimiņš, Iveta Benhena-Bēkena, Linda Liepiņa, Aldis Blumbergs, Ēriks Pucens, Jānis Vitenbergs un partijas Liepājas nodaļas vadītājs Toms Andersons.

Uzrunājot klātesošos, A.  Kaimiņš paredzēja, ka noteikti būs “vesela Liepājas jūra” jautājumu, un viņa prognoze piepildījās. 

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 11. februāra numurā.

#kvards-20190211-01#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli