Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Potēties pret gripu var arī Jaunliepājas poliklīnikā

Potēties pret gripu var arī Jaunliepājas poliklīnikā
Foto: Agnese Gulbe/LETA
15.11.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

SIA “Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centrs” valdes locekle Ilona Kodola, atsaucoties uz publikāciju “Liepājnieki bez gripas vakcīnām nepaliks” “Kurzemes Vārdā” 12.novembrī, informēja, ka arī šajā poliklīnikā iespējams saņemt valsts apmaksātu vakcīnu pret gripu, tikai vakcīnas vispirms ir jāpasūta, jo vakcinējamo personu skaits tiek plānots pēc ģimenes ārstu sniegtajiem datiem. Interesentiem vispirms jāvēršas pie sava ģimenes ārsta.

Atgādināsim, ka 100 % apmaksātu vakcīnu pret gripu var saņemt grūtnieces, bērni vecumā no 6 līdz 24 mēnešiem, kā arī bērni līdz 18 gadiem, kas pieder noteiktām veselības riska grupām – ar hroniskām plaušu slimībām, hroniskām kardiovaskulārām slimībām, hroniskām vielmaiņas slimībām, hroniskām nieru slimībām un imūndeficītu.

50 % apmaksātu vakcināciju pret gripu var saņemt iedzīvotāji vecumā no 65 gadiem un iedzīvotāji, kas pieder noteiktām veselības riska grupām – ar hroniskām plaušu slimībām, hroniskām kardiovaskulārām slimībām, hroniskām vielmaiņas slimībām, hroniskām nieru slimībām un cilvēkiem ar imūndeficītu.

Pārējiem iedzīvotājiem gripas vakcīna maksā 18 eiro.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli