Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Prezentēs jaunas iespējas dzīvnieku aizsardzības jomā

Prezentēs jaunas iespējas dzīvnieku aizsardzības jomā
28.11.2012 10:06

Rīt, 29. novembrī, Dzīvnieku pansijas Ulubele apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos, piedaloties arī Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvjiem, tiks prezentēts jauns, Latvijā vēl nebijis projekts četrkājaino draugu aizsardzības jomā, kas viesīs cerību uzlabot situāciju nākotnē, pavēsta  Dzīvnieku pansijas Ulubele pārstāve Zanda Bērziņa.

Situāciju, kad Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē ik dienas vidēji uzturas 140 suņi un 50 kaķi, par normālu nosaukt nevar, uzskata Z.Bērziņa. Visas Latvijas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas. Diemžēl – klaiņojošu kaķu ordas daudzdzīvokļu namu pagalmos, pilsētas mazdārziņos pamestas kucītes ar mazuļiem, vecu un novārgušu dzīvnieku kā vecu nevajadzīgu lietu izlikšana uz ielas mūsu sabiedrībai jau ir ierasta lieta.

Tāpēc 29.novembrī pulksten 13 Līčos Ulubeles komanda sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu, pateicoties ESF ( Eiropas Sociālā Fonda) atbalstam, visus, kuriem rūp dzīvnieku tiesības, iepazīstinās ar Latvijā līdz šim nebijušu projektu, kam jākļūst par jaunu kvalitatīvu iespēju dzīvnieku aizstāvju darbības laukā.

Pasākumā piedalīsies visi tajā brīdī patversmē esošie Ulubeles rūpju bērni, pārstāvji no Mārtiņa Freimaņa fonda, Ulubeles komanda, kā arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs četrkājaino draugu liktenis.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli