Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Publiskajai apspriešanai nodos ieceri Zemnieku ielā

Publiskajai apspriešanai nodos ieceri Zemnieku ielā
Foto: liepajniekiem.lv
16.06.2016 13:13

liepajniekiem.lv

Deputāti šodien, 16.jūnijā, notikušajā pilsētas domes sēdē pieņēma lēmumu nodot publiskajai apspriešanai lokālplānojuma teritorijai Zemnieku ielā redakciju, portāls uzzināja domes sēdē.

Ar lokālplānojumu paredzēts grozīt Liepājas pilsētas teritorijas plānojumu zemesgabaliem Zemnieku ielā 24, Zemnieku ielā 26, Zemnieku ielā 28, Zemnieku ielā 30 un Zemnieku ielā 60, ļaujot šajā teritorijā izvērst uzņēmējdarbību.

Kā skaidro pilsētas pašvaldībā, lokālplānojuma izstrāde nepieciešama, lai grozītu Liepājas pilsētas teritorijas plānojumā noteikto izmantošanu no jauktas darījumu un sabiedrisko objektu apbūves teritorijas (JD1) uz jauktas apbūves teritorija ar ražošanas funkciju (JR), tādejādi sabalansējot nekustamo īpašumu īpašnieku intereses un vēlmi teritorijā attīstīt gan tirdzniecības un pakalpojumu objektu apbūvi, gan vieglās ražošanas apbūvi.

Pēc lokālplānojuma izstrādes patlaban tukšajā teritorijā blakus Zemnieku ielai (starp Zemnieku un Parka ielu iepretim veikalam ”Depo”, kur iepriekšējās ziemās, kā arī šopavasar, tika ierīkots rallija parks un nosēdās helikopters) varētu tapt gan ražotnes, gan tirdzniecības vietas un degvielas uzpildes stacija.

Lokālplānojuma izstrādi finansēs tā ierosinātāji. Un, kā uzsver Būvvaldē, blakus esošos īpašumus teritorijas pārveide Zemnieku ielā neietekmēs.

Kā skaidro Būvvaldes vadītājas vietnieks, galvenais teritorijas plānotājs Arvīds Vitāls, izstrādātais lokālplānojuma projekts tiks nodots publiskai apspriešanai, kas noritēs četras nedēļas. Lokālplānojuma publiskās apspriešanas laikā izstrādātājs publiskās apspriešanas sanāksmē prezentēs izstrādāto lokālplānojuma redakciju.

Par publiskās apspriešana sanāksmes norises laiku un vietu rakstiski tiks informēti apkārtējo nekustamo īpašumu īpašnieki un tiesiskie valdītāji.

Tāpat publiskās apspriešanas laikā tiks pieprasīti atzinumi par izstrādātā lokālplānojuma projektu no institūcijām, kuras sniegušas nosacījumus lokālplānojuma izstrādei.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli