Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Rīt izspēlēs ugunsgrēka dzēšanu Nakts patversmē

Rīt izspēlēs ugunsgrēka dzēšanu Nakts patversmē
Foto: liepajniekiem.lv
18.10.2017 15:01

liepajniekiem.lv

Liepājniekiem un pilsētas viesiem, kuri rīt, 19.oktobrī, dienas pirmajā pusē pastiprinātu operatīvo dienestu kustību un klātbūtni ievēros Flotes ielā un tās apkaimē, nav pamata satraukumam.

Pulksten 11 sāksies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīkotās praktiskās mācības Liepājā, Flotes ielā 7, kurās tiks izspēlēta situācija, ka Sociālā dienesta nakts patversmē ir izcēlies ugunsgrēks, portālam pastāstīja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

”Mācībās tiks inscenēta situācija, ka ēkā, kurā atrodas Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta nakts patversme, vienā no otrā stāva kabinetiem ir noticis īssavienojums un aizdedzies dators,” viņa stāsta.

Pēc scenārija sākotnēji ugunsgrēku ēkas darbinieki mēģinās nodzēst saviem spēkiem, bet mēģinājumi būs nesekmīgi un uguns pārņems kabinetā esošās mēbeles. Tādēļ tiks izsaukti ugunsdzēsēji glābēji un evakuēti ēkā esošie cilvēki.

”Mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iegūtās iemaņas un trenēties veikt ugunsgrēku dzēšanu un glābšanas darbus sabiedriski nozīmīgās ēkās, kā arī pārbaudīt un pilnveidot objekta administrācijas un darbinieku rīcību ugunsgrēka gadījumā. Lai inscenēto situāciju pēc iespējas pietuvinātu reālam ugunsgrēkam, mācībās tiks izmantota dūmu mašīna, kas radīs mākslīgos dūmus,” tā VUGD pārstāve.

Un piebilst: ”Mācību laikā operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs uztraukumu.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli