Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Sagatavoti jaunie nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumi

Sagatavoti jaunie nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumi
Foto: Liepājas pašvaldība
25.01.2019 13:47

liepajniekiem.lv

Iedzīvotājiem, kuriem Liepājas pilsētā pieder īpašums, Liepājas pilsētas pašvaldības Nodokļu administrācija līdz kārtējā gada 15. februārim par aprēķinātā nekustamā īpašuma nodokļa apmēru pakāpeniski nosūtīs maksāšanas paziņojumu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Nekustamā īpašuma nodokli var maksāt divos veidos – reizi gadā avansa veidā līdz pirmajam maksāšanas termiņam vai, sadalot maksājumu četrās vienādās daļās, un maksājot reizi ceturksnī. Bet ne vēlāk kā līdz 31. martam, 15. maijam, 15. augustam un 15. novembrim.

Nodokli iedzīvotāji var apmaksāt elektroniski, izmantojot portālus www.latvija.lv, www.epakalpojumi.lv, veicot maksājumu internetbankā vai bankā, kā arī klātienē, Liepājas pilsētas domē, Rožu ielā 6, 141. kabinetā, apmaksu veicot ar bankas maksājumu karti.

Iedzīvotāji ir aicināti nodokli maksāt savlaicīgi, jo, saskaņā ar likumu ”Par nodokļiem un nodevām”, par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% par katru nokavēto dienu.

Iedzīvotājiem, kuri līdz 15. februārim nav saņēmuši maksāšanas paziņojumu, mēneša laikā rakstveidā jāinformē Liepājas pilsētas pašvaldības Nodokļu administrācija. Pašvaldība jāinformē arī tad, ja mainījusies maksāšanas paziņojuma piegādes adrese vai e-pasta adrese.

Pašvaldību var informēt, rakstot Liepājas pilsētas pašvaldības Nodokļu administrācijai adresētu iesniegumu un nosūtot to uz adresi Rožu iela 6, Liepāja, LV-3401, vai, iesniedzot to Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, Liepājā, kā arī izmantojot portālu www.latvija.lv.

Vairāk informācijas par nekustamā īpašuma nodokļa likmēm, bankas kontiem nekustamā īpašuma nodokļa apmaksai u.c. pieejama pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)