Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Saistībā ar egles atklāšanu noteikti satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar egles atklāšanu noteikti satiksmes ierobežojumi
Foto: Egons Zīverts
28.11.2018 11:45

liepajniekiem.lv

Trešdien, 28. novembrī, no pulksten 21 satiksmei tiks slēgta Rožu laukuma autostāvvieta. Ceturtdien, 29. novembrī, no pulksten 23 satiksmei tiks slēgtas arī ielas ap Rožu laukumu – posmā no Stendera ielas līdz Lielajai ielai.

Pasākuma norises dienā, piektdien, 30. novembrī visas dienas garumā saglabāsies iepriekš minētie satiksmes ierobežojumi. Satiksme tiks atjaunota sestdien, 1. decembrī, pulksten 6 no rīta, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jau ziņots, ka piektdien, 30. novembrī, pulksten 18 Rožu laukumā norisināsies krāšņs Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums. Tā laikā apmeklētāji varēs piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātes, klausīties grupas ”Cits Kvartāls” koncertu, baudīt dažādus Ziemassvētku ēdienus un dzērienus, sajust tuvojošos svētku noskaņu un visi kopā svinīgi iedegt pilsētas galveno egli.

Pasākumu atklās piektdien, pulksten 18 ar kopīgu Ziemassvētku vecīša sagaidīšanu, kad kopā ar Alisi un Cepurnieku apmeklētāji tiks aicināti meklēt brīnumu atslēga, ar kuras palīdzību iedegt pilsētas egli.

Pulksten 18.30 uz Rožu laukuma skatuves sāksies koncertuzvedums ”Kas par traku, tas par traku”, ko sagatavojis Ditas Balčus teātris ”3 māsas”. Koncerta izrāde tiks izspēlēta ar izcilā latviešu dzejnieka Ojāra Vācieša radīto dzejas tēlu palīdzību. Pateicoties skatītāju līdzdalībai, tēli uz skatuves atdzīvosies – dziedās, dejos, spēlēsies un radīs īpašu svētku noskaņu.

Ap pulksten 19.20 koncertuzveduma izskaņā, pilsētas eglē svinīgi iemirdzēsies svētku rotājumi. Šogad eglei būs jauni dekori un vizuāli tā būs citādāka nekā pērn. Uzreiz pēc egles iedegšanas, ieskandinot Ziemassvētku tuvošanos, grupa ”Cits Kvartāls” priecēs ar pasaules slavenām Ziemassvētku melodijām.

Tāpat pasākuma laikā īpaši veidotā namiņā ikviens varēs satikt Ziemassvētku vecīti un kopīgi sevi iemūžināt fotogrāfijās.

Visa vakara garumā ikviens apmeklētājs aicināts ļauties garšu baudai un ēdienu alejā iestiprināties ar Ziemassvētku tradicionālajiem ēdieniem un sasildīties ar karstiem dzērieniem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)