Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Sāk pārbūvēt vienu no pludmales artērijām

Sāk pārbūvēt vienu no pludmales artērijām
Foto: Google Maps
25.06.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Kūrorta zonā uzsākta Peldu ielas pārbūve posmā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam, informē Liepājas domes pārstāve Evita Enģele.

Pārbūve notiek saskaņā ar SIA “Projekts 3” izstrādāto būvprojektu. Līguma summa pēc iepirkuma procedūras veikšanas ir 993 578,09 eiro (ieskaitot PVN), un darbus veic SIA “A-Land”.

Satiksme Peldu ielā, posmā no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam, būs slēgta līdz nākamā gada jūlija beigām. Paredzēts izbūvēt brauktuvi, gājēju ietves abās brauktuves pusēs (saglabājot visus esošos kokus un apgaismojuma stabus gar brauktuves malām), sadzīves kanalizāciju un ūdensvadu, papildu apgaismojumu, izveidot krūmu un puķu stādījumus un veikt alejas pārbūvi uz Gulbju dīķi. Projekts paredz izbūvēt arī rotācijas apli Kūrmājas prospekta, Zvejnieku alejas, L. Hikes un Peldu ielas krustojumā. Rekonstruējamais ielas kopgarums ir aptuveni 470 metri.

“Liepājas pašvaldība mērķtiecīgi turpina sakārtot pilsētas infrastruktūru, cenšoties padarīt pilsētvidi ērtāku, pievilcīgāku un pieejamāku gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem. Man prieks, ka šoreiz ir pienākusi kārta šim Peldu ielas posmam, jo tā ir viena no galvenajām artērijām, pa kuru pilsētas iedzīvotāji un viesi nokļūst pludmalē. Peldu ielas sakārtošana ir vitāli svarīga gan iedzīvotāju ērtības uzlabošanai un vietējās uzņēmējdarbības veicināšanai, gan arī tūrisma attīstībai. Turklāt tūrisma statistika rāda, ka pērn tūristu skaits pilsētā pieaudzis par 10 procentiem un lielākais pieplūdums ir tieši vasarā, kad ir aktīvā pludmales sezona,” uzsver domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš.  

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli