Sestdiena, 29. februāris

Sakārtos ceļa zīmes ostas promenādē

Sakārtos ceļa zīmes ostas promenādē
Foto: Ruslans Šuļga
21.11.2019 07:03

liepajniekiem.lv

Kāds portāla liepajniekiem.lv lasītājs norāda uz ceļa zīmju nepilnībām ostas promenādē, – nevarot saprast, kam tās adresētas.

Runa ir par ceļa posmu ostas promenādē starp mūzikas klubu “Fontaine Palace” un viesnīcu “Royal House”. Lasītājs norāda, ka ceļa zīme ar ātruma ierobežojumu 5km/h autovadītājiem nav saskatāma, jo “aizslēpta” aiz zīmes, kas informē stāvvietu taksometriem, tāpēc – bezjēdzīga. Tāpat, viņaprāt, lieka ir taksometra ceļa zīme, kas skatāma no viesnīcas puses. “Tā ir vienvirziena iela, un “pret spalvu” jau neviens nebrauc,” norāda vīrietis.

Pilsētas Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, izvērtējot situāciju, piekrita lasītājam par ātruma ierobežojumu 5 km/h, un tā tikšot demontēta. Vienlaikus norādot, ka tikšot sakārtotas zīmes, kas noteiks ātruma režīmu 30 km/h visā Vecās ostmalas posmā līdz Celtnieku ielai, kā tas ir jau paveikts no Celtnieku ielas uz Muitas ielas pusi.

Savukārt attiecībā uz taksometra stāvvietas zīmi A.Štāls skaidroja, ka ir uzstādīta abpusēja zīme, lai tā būtu labāk redzama arī Vecās ostmalas apmeklētājiem, kas pārvietojas virzienā uz Tirdzniecības kanāla pusi. Par šīs zīmes lietderību un nākotni vēl tikšot domāts, tāpēc pagaidām tā paliks savā vietā.

____________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli