Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Sāks apsekot nekoptās kapavietas

Sāks apsekot nekoptās kapavietas
Foto: Egons Zīverts
24.02.2017 07:09

"Kurzemes Vārds"

Plānots, ka aprīlī Liepājas Kapsētu pārvaldes komisija sāks apsekot nekoptās kapavietas – pastāstīja pārvaldes vadītājs Ivo Pavlušenko.

Par katru nekopto kapavietu komisija sastādīs aktu, kā arī ilgstoši nekopto apbedījuma vietu marķēs ar brīdinājuma zīmi par iespējamo kapavietas uzturēšanas tiesību pārtraukšanu un uzaicinājumu atdusas vietu sakopt (novākt kritušās lapas, zarus, gružus u.c. atkritumus, nopļaut zāli utt.).

Liepājas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas saistošie noteikumi, kas stājās spēkā pagājušā gada sākumā, paredz – ja Kapsētu pārvalde ir sastādījusi minēto aktu un nav iespējams identificēt kapavietas uzturētāju, komisija ievieto pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv sludinājumu par nekoptu kapavietu, norādot kapsētu, kurā atrodas aktētā kapavieta, sektoru, rindu, vietu, kā arī brīdinājumu par iespējamo kapavietas uzturēšanas tiesību pārtraukšanu un uzaicinājumu kapavietas uzturētājam vai viņa pilnvarotai personai trīs mēnešu laikā apbedījuma vietu sakopt un ierasties Kapsētu pārvaldē.

Ja tas netiek darīts, līgums par kapavietas uzturēšanu tiek izbeigts.

I. Pavlušenko arī atgādina, ka kapavietas uzturētājiem ar Kapsētu pārvaldi ir jāslēdz līgums. Pirms tam gan ir jāvēršas pie kapsētu pārziņa pēc apliecinājuma par kapavietu.

“Līgums ir jāparaksta visiem kapavietas uzturētājiem, arī tiem, kuri savu tuvinieku atdusas vietu regulāri kopj,” atzīmē Kapsētu pārvaldes vadītājs.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli