Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Saņemtas 384 iedzīvotāju anketas ar paldies sociālās jomas darbiniekiem

Saņemtas 384 iedzīvotāju anketas ar paldies sociālās jomas darbiniekiem
Foto: Sociālais dienests
23.10.2019 09:31

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests rīkotajā konkursā “Gada balva sociālajā jomā” saņēmis 384 balsojuma anketas, kuras līdz 15. oktobrim varēja iemest balsojuma kastītēs visās sociālajās institūcijās, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Anketās liepājnieki pauž savu paldies tiem Sociālā dienesta darbiniekiem, ar kuriem viņiem bijusi pozitīva pieredze, vēršoties pēc palīdzības vai atbalsta dažādās krīzes situācijās.

Anketas tiks apkopotas, un Sociālo darbinieku dienas svinīgajā pasākumā 13.novembrī darbinieks, kuram būs visvairāk balsu, saņems galveno nomināciju “Iedzīvotāju paldies”, pastāsta G.Jākobsone. Savukārt pa vienam ieteiktajam no katras sociālās institūcijas, kuram būs visvairāk iedzīvotāju paldies, saņems Sociālā dienesta pateicības rakstus.

Nominācijā “Iedzīvotāju paldies” varēja izvirzīt Sociālā dienesta darbiniekus par laipnu, saprotošu un rūpīgu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku sociālās problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību liepājniekiem.

“Parasti liepājnieki Sociālajā dienestā vēršas pēc palīdzības grūtos dzīves brīžos un krīzes situācijās, tāpēc īpaši nevēlas par to runāt un, pārvarot dzīves grūtības, vēlas ātrāk par tām aizmirst. Savukārt sociālie darbinieki, kuri šo atbalstu iedzīvotājiem sniedz, reti saņem paldies par savu darbu. Šī bija iespēja ikvienam pateikt paldies neklātienē un atcerēties pozitīvo pieredzi saskarsmē ar Sociālā dienesta darbiniekiem,” norāda G.Jākobsone.

Konkursa pretendentus no Sociālā dienesta darbinieku vidus pārējām piecām nominācijām varēja izvirzīt sociālo institūciju vadītāji – tās vērtēs komisija Domes Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas priekšsēdētāja Helvija Valča vadībā. Viens labākais katrā nominācijā pirmo reizi saņems Sociālā dienesta piemiņas balvu.

“Gada balvas sociālajā jomā” tiks pasniegtas Sociālo darbinieku dienā, kuru Eiropā atzīmē novembra otrajā trešdienā, šogad – 13. novembrī.

Konkursu “Gada balva sociālajā jomā” Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests šogad rīko pirmo reizi. Tā mērķis ir apzināt un godināt tos Sociālajā dienestā strādājošos sociālā darba speciālistus un darbiniekus, kuri iedzīvotāju vērtējumā profesionāli, atbildīgi un ar mīlestību veic savu darbu.

Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests nodrošina iedzīvotājiem sociālo palīdzību, kā arī sniedz sociālos pakalpojumus un veic profesionālu sociālo darbu. Sociālajā dienestā un tā pakļautībā darbojas 12 sociālās institūcijās, kurās strādā vairāk nekā 240 darbinieki – četras sociālās dzīvojamās mājas, Veco ļaužu dzīvojamā māja, Grupu dzīvokļi, Dienas centrs personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Bērnunams, Nakts patversme, Atkarību profilakses centrs, birojs ”Aprūpe mājās”, pensionāru dienas centri.  

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli