Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Saullēkts Liepājas ezerā uzvar dabas bilžu konkursā

Fotokonkursā, kas tika rīkots par godu “Natura 2000” teritoriju izveides divdesmitgadei Latvijā, par labākajiem atzīti trīs darbi, tostarp šī Andželas Daļeckas bilde ar saullēktu Liepājas ezerā.

Saullēkts Liepājas ezerā uzvar dabas bilžu konkursā
Foto: Andžela Daļecka
14.11.2024 05:00

"Kurzemes Vārds"

Autore saņems naudas balvu 50 eiro apmērā, un viņas darbs tiks iekļauts unikālā grāmatžurnālā “Kampaņa Natura 2000 – Latvijas dabas dižvietas” un 2025. gada kalendārā.

Pavisam konkursā tika iesniegtas 382 fotogrāfijas, kas tapušas kādā no Eiropas nozīmes īpaši aizsargājamajām dabas teritorijām Latvijā.

80 labākās apskatāmas vietnē tiekamiesdaba.lv, bet starp godalgotajām ir arī Toma Artūra Štāla fotomirklis Dvietes palienes ganībās un Vladislava Kundziņa fiksētais skats no Sarkaņkalna Adamovas ezera apkārtnē.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz