Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Skolēni sacentīsies barikādēm veltītā interaktīvā konkursā

Skolēni sacentīsies barikādēm veltītā interaktīvā konkursā
Foto: Publicitātes
17.01.2020 13:31

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Barikāžu atceres 29. gadadienas priekšvakarā Liepājas Liedaga vidusskola sadarbībā Liepājas skolu vēstures skolotāju metodisko apvienību un Liepājas muzeju rīko izzinošu un interaktīvu konkursu skolēniem ”Barikāžu uguns liesmās” , portālu liepajniekiem.lv informēja Liepājas muzeja muzejpedagoģe Anna Paula Gruzdiņa. 

Tajā piedalīsies Liepājas skolu 8.–12. klašu skolēnu komandas. Konkursa uzdevumi veidoti, izmantojot paplašinātās realitātes rīkus, liekot skolēniem aizdomāties gan par barikāžu cēloņiem un norisi, gan par brīvības cerību piepildījumu.

Atšķirībā no citām šāda veida spēlēm pilsētvidē, kontrolpunktos dalībniekus sagaidīs nevis kāds no organizatoriem vai lapiņa ar uzdevumiem, bet gan virtuāls tēls, kurš viņus iepazīstinās ar veicamo uzdevumu un sniegs norādījumus nākošā kontrolpunkta atrašanai.

Konkursa idejas autori ir Liepājas Liedaga vidusskolas skolotājas un skolēni, kuri pēc piedalīšanās projekta ,,Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” vasaras nometnē, nolēma dalīties ar iegūtajām zināšanām un prasmēm, realizējot pilsētas mēroga pasākumu.

Jau ziņots, ka pirmdien, 20. janvārī, pulksten 17 Liepājas muzeja filiāles ”Liepāja okupāciju režīmos” pagalmā, K. Ukstiņa ielā 7/9, notiks 1991. gada janvāra barikāžu atceres pasākums.

Klātesošajiem būs iespēja sildīties pie ugunskuriem, malkojot tēju un nogaršojot biezputru, ko gatavo Liepājas Valsts tehnikums, kā arī pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Jānis Buķelis, Henrijs Silenieks un Liepājas grupa ”NE’zāle”. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli