Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Slimnīcas darbinieki saņem ministrijas apbalvojumus

Slimnīcas darbinieki saņem ministrijas apbalvojumus
Foto: Liepājas Reģionālā slimnīca
08.05.2019 13:53

liepajniekiem.lv

3.maijā veselības ministre Ilze Viņkele pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus veselības nozares pārstāvjiem, to vidū arī Liepājas Reģionālās slimnīcas darbiniekiem, informē slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Veselības ministrijas Atzinības raksts tika piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Ķīmijterapijas/Hematoloģijas un Paliatīvās aprūpes nodaļas virsārstei, onkoloģei – ķīmijterapeitei Zinaīdai Štarai par ilggadēju darbu un personīgo ieguldījumu veselības nozarē.

Z. Štara ieguldījusi lielu darbu gan Ķīmijterapijas un paliatīvās aprūpes nodaļas izveidē Liepājas Reģionālajā slimnīcā, gan onkoloģijas pacientu ārstrniecībā, gan onkoloģijas attīstībā Liepājā kopumā. Liepājas slimnīcā tika izveidota pavisam jauna Onkoloģijas nodaļa. Patlaban, pateicoties Z. Štaras neatlaidībai, organizatores spējām, kā arī profesionalitatei, slimnīcā ir gan nokomplektēta multidisciplināra komanda onkoloģisko pacientu ārstēšanai, gan plašas diagnostikas iespējas, gan nodrošināta tālāka aprūpe un pacientu novērošana dinamikā, kas nodrošina pacientiem iespēju saņemt diagnostiku un ķīmijterapiju daudz plašākā piedāvājumā nekā tas bija iespējams Liepājā pirms šīs nodaļas atvēršanas. Z. Štaras vadībā, slimnīcā ir pieejama visa veida ķīmijterapijas palīdzība. Savu iegildījumu pacientu ārstēšanā Z. Štara sniedz strādājot arī LRS ārstu konsīlijā. Daktere izceļas ar iejūtīgu un saprotošu attieksmi pret visiem pacientiem. 

Veselības ministrijas Pateicības raksts tika piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas virsmāsai, bērnu paliatīvās aprūpes kabineta māsai Gundegai Blizņecai par ilggadēju un godprātīgu darbu veicot māsas pienākumus.

G.Blizņeca veselības nozarē strādā 33 gadus. Ilggadējā māsa nesavtīgi un augstā profesionālā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus mazo pacientu veselības aprūpē. Viņai ir plašas zināšanas un liela pieredze šajā jomā. G.Blizņeca prasmīgi, vadot un organizējot, nodaļas māsu darbu vienlaikus spēj būt arī izcila palīdze ārstiem. G.Blizņeca nepieļauj nevērīgu attieksmi pret pacientiem, tāpēc ieguldījusi lielu darbu, lai nodaļā izveidotu profesionālu māsu komandu, kura prot palīdzēt, uzklausīt un nomierināt gan mazos pacientus, gan viņu tuviniekus. Paralēli virsmāsas darbam, G.Blizņeca aktīvi iesaistās ziedojumu piesaistei nodaļas vajadzībām – jaunas aparatūras iegādei, dāvanas mazajiem pacientiem Lieldienās, Ziemassvētkos, u.c. Paralēli darbam nodaļā, G. Blizņeca veic arī nedziedināmi slimu mazo pacientu aprūpi Paliatīvās aprūpes kabinetā un pacientu dzīves vietās. Kolēģi G.Blizņecu raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kura savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu, degsmi un labprāt dalās ar savām zināšanām ar jaunākiem kolēģiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli