Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Sociālā dienesta vadītāja amatam izraudzīta Linda Krasovska

Sociālā dienesta vadītāja amatam izraudzīta Linda Krasovska
Foto: Publicitātes
11.04.2018 14:30

liepajniekiem.lv

Noslēdzoties pretendentu atlasei uz Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta direktora amatu, atlases komisija par atbilstošāko pretendenti atzinusi pašreizējo Sociālā dienesta juristi Lindu Krasovsku, kuras kandidatūra tiks virzīta apstiprināšanai Liepājas pilsētas domes sēdē, kas notiks nākamnedēļ, portālu informēja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Kopumā atlasē uz Sociālā dienesta direktora amatu CV un pieteikuma vēstules bija iesūtījuši astoņi pretendenti, no kuriem trīs tika aicināti uz atlases otro kārtu – darba interviju.

Pretendentu atlases komisiju vadīja domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš, komisijā darbojās deputāts, Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas priekšsēdētājs Helvijs Valcis, Sociālā dienesta pašreizējā direktore Iveta Bartkeviča un pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone.

L.Krasovska Sociālajā dienestā strādā kopš 2008.gada. Iepriekš bijusi Valsts Zemes dienesta Dienvidkurzemes reģiona nodaļas Juridiskās daļas vadītāja. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs un jurista kvalifikāciju, kā arī papildinājusi zināšanas sociālā un sociālās palīdzības jomā.

Par jaunās Sociālā dienesta vadītājas apstiprināšanu amatā vēl būs jālemj Liepājas pilsētas domes sēdē, kas plānota 19.aprīlī, jo saskaņā ar normatīvajiem aktiem pašvaldības iestāžu vadītāji amatos tiek iecelti un atbrīvoti no tiem tikai ar domes lēmumu.

Portāls jau informēja, ka līdzšinējā Sociālā dienesta direktore Iveta Bartkeviča 12.februārī iesniedza iesniegumu par atbrīvošanu no darba, to pamatojot ar personiskiem apstākļiem, kuru dēļ vēlas atstāt ieņemamo amatu.

Pašvaldības iestāde ”Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests” nodrošina iedzīvotājiem sociālo palīdzību, kā arī sniedz sociālos pakalpojumus un veic profesionālu sociālo darbu. Sociālajā dienestā un tā pakļautībā esošajās 11 sociālās institūcijās strādā vairāk nekā 240 strādājošie.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli