Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Sola sakārtot autovadītājiem neērto vietu Rojas ielā

Sola sakārtot autovadītājiem neērto vietu Rojas ielā
Foto: liepajniekiem.lv
23.08.2019 07:06

liepajniekiem.lv

Kāds autovadītājs norādījis uz apgrūtinošo situāciju Rojas un Dunikas ielas krustojumā, kas jau ilgu laiku izveidojusies pēc papeles nozāģēšanas. Komunālajā pārvaldē sola jau tuvākajā laikā izveidojušos situāciju labot.

Lasītājs portālam liepajniekiem.lv raksta: “Vēlētos caur jūsu portālu noskaidrot, kad Liepājā, Rojas ielas galā, krustojumā ar Dunikas ielu, izraks nozāģēta koka sakni un sakārtos brauktuvi? Jo pašlaik, kad uz Rojas ielas tiek liktas automašīnas, pabraukt garām ir ļoti apgrūtinoši.” Lai uzlabotu situāciju, vīrietis rosina novietot zīmi “Apstāties aizliegts” Rojas ielas kreisajā pusē, aptuveni 30 metrus no krustojuma ar Dunikas ielu. Pagājušajā ziemā tur esot bijusi uzstādīta šāda aizlieguma zīme, taču pazudusi.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls pastāsta, ka pērn celmus šajā vietā esot frēzējis uzņēmums “Tranzīts L”, bet tas bijis jāizdara vēl otru reizi, bet – nav noticis. Līdz ar to kāda dziļāka nozāģētā koka sakne vai fragmenti ir palikuši un joprojām redzami. “Dosim atkārtotu uzdevumu šo vietu sakārtot,” uzsver A.Štāls. “Pēc tam arī atjaunosim brauktuves asfalta segumu un ceļa apmales.” Tā kā darbi tikšot paveikti tuvākajā laikā, netiekot plānots izvietot zīmi “Apstāties aizliegts”.

_________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt, rakstot uz e-pastu [email protected]. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli