Sestdiena, 29. februāris

Stadionā “Daugava” uzsāks administrācijas un ģērbtuvju ēkas pārbūvi

Stadionā “Daugava” uzsāks administrācijas un ģērbtuvju ēkas pārbūvi
Foto: Publicitātes
01.11.2017 11:45

liepajniekiem.lv

Novembra vidū tiks uzsākti būvdarbi Liepājas Olimpiskā centra stadiona “Daugava” administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēkā, Jūrmalas parkā 3, lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana stadiona “Daugava” ģērbtuvju ēkā, Liepājā” ietvaros plānots pārbūvēt “Daugavas” stadiona administrācijas un sportistu ģērbtuvju ēku, kas ietver fasādes sienu, cokola, jumta un bēniņu siltināšanu, logu un durvju nomaiņu, pirmā stāva grīdu siltināšanu, iekšējo inženiertīklu pārbūvi: ūdensapgādes, apkures sistēmas un elektroinstalācijas, automātiskā ugunsgrēka signalizācijas un zibens aizsardzības sistēmu uzstādīšanu, jaunas kanalizācijas sistēmas un ventilācijas sistēmu izbūvi.

Būvdarbi tiks uzsākti šī gada novembra vidū un tiek plānots, ka tos pabeigs septiņu mēnešu laikā. Darbus veiks SIA “Liepājas celtnieks” atbilstoši 18. oktobrī noslēgtajam būvdarbu līgumam un saskaņā ar SIA “Energy audit” izstrādāto būvprojektu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli