Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Sūdzības sadzirdētas – Liepājas piegružotās vietas sakoptas

Sūdzības sadzirdētas – Liepājas piegružotās vietas sakoptas
Foto: Egons Zīverts
30.08.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

27.augusta numurā rakstījām par atsevišķām Liepājas vietām, kurās bija redzamas sadzīves atkritumu kaudzes, atspoguļojām tās arī fotogrāfijās. Šobrīd tās jau ir sakoptas, novēroja “Kurzemes Vārds”.

Pēc laikraksta iniciatīvas Liepājas Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls adreses un fotogrāfijas, kurās redzami atkritumi, nosūtīja Pašvaldības policijai. Tās pārstāvis Kaspars Vārpiņš pastāstīja, ka likumsargi tūlīt apsekojuši gan Jāņa ielas 6. nama piedrazoto pagalmu, gan Baznīcas ielu, kur iepretim naktsklubam “BIG7” aiz betona sienas bija noslēpti gružu maisi, kā arī Malkas un Kungu ielas stūri, kur liela koka kaste bija pārbāzta ar atkritumu maisiem. “Pēc apsekošanas secinājām, ka piegružotās teritorijas nepieder ne privātpersonām, ne kādam uzņēmumam. Sazinājāmies ar Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldi un informējām par situāciju attiecīgajās teritorijās,” sacīja K. Vārpiņš.

“Ar policijas pārstāvjiem runājām par diviem objektiem, kas jāsakopj, – Malkas un Kungu ielas krustojumu un Skolas ielu jeb Jāņa ielas 6. nama pagalmu. Pirmo no minētajām vietām sakārtoja blakus esošās vingrošanas sporta skolas pārstāvji, bet otru – Komunālā pārvalde,” paskaidroja M. Egmanis.

Atkritumu maisus iepretim “BIG7” savāca tā dēvētie simtlatnieki, apstiprināja Liepājas pašvaldības aģentūras “Nodarbinātības projekti” direktora pienākumu izpildītājs Vairis Šalms.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli