Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Tiesu administrācija apbalvo Kurzemes apgabaltiesas darbinieces

Tiesu administrācija apbalvo Kurzemes apgabaltiesas darbinieces
Foto: Publicitātes
11.05.2017 16:56

liepajniekiem.lv

Tiesu administrācija svinīgā pasākumā, kas ieviesta jau kā tradīcija, izteica atzinību tiesnešiem un tiesu darbiniekiem, to vidū Kurzemes apgabaltiesas darbiniecēm – tiesneša palīdzei Gunai Troikai un arhivārei Hildai Kisnicai par nozīmīgu ieguldījumu, godprātīgu un radošu darbu, par amata pienākumu priekšzīmīgu pildīšanu un citiem būtiskiem sasniegumiem tiesu attīstībā, portālam pavēstīja Kurzemes apgabaltiesas tiesneša palīdze Baiba Andersone.

Tiesneša palīdze krimināllietās Guna Troika apbalvota ar Atzinības rakstu. Gunai ir radoša pieeja darbam. Viņa ne tikai apzinīgi veic savus darba pienākumus, bet velta tiem arī brīvo laiku, papildus studējot tiesu praksi, juridiskos dokumentus, kā arī, izsakot ierosinājumus neskaidru jautājumu optimālākā atrisināšanā. Papildus tiešajiem pienākumiem atzinīgi novērtētas viņas mākslinieciskās prasmes – aktīva dalība darba vides vizuālajā noformēšanā un kolektīva iepriecināšanā svētku laikā.

Arhivāre Hilda Kisnica saņēma Pateicības rakstu par amata pienākumu pašaizliedzīgu pildīšanu. Hilda ar entuziasmu, un, ieguldot milzīgu darbu, piedalījusies Kurzemes apgabaltiesas arhīva telpas un sistēmas sakārtošanā un pilnveidošanā. Darba pienākumi vienmēr tiek izpildīti precīzi un augstākajā līmenī. Atzinīgi novērtētas arī darbinieces labās saskarsmes un komunikācijas prasmes, kas palīdz sastrādāties ar jebkuru darbinieku.

Uzziņai:

Atbilstoši Tiesu administrācijas apbalvojuma nolikumam ar:

– Pateicības rakstu apbalvo par nozīmīgu ieguldījumu un izciliem sasniegumiem attiecīgi Tiesu administrācijas vai tiesu attīstībā un par amata pienākumu pašaizliedzīgu izpildi;

– Atzinības rakstu apbalvo par godprātīgu un radošu amata pienākumu izpildi, veicinot attiecīgi Tiesu administrācijas vai tiesu attīstību.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli