Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Trenēsies likvidēt nelaimi naftas terminālī

Trenēsies likvidēt nelaimi naftas terminālī
Foto: Egons Zīverts
03.05.2017 07:05

liepajniekiem.lv

Liepājniekiem un pilsētas viesiem, kuri nākamajā ceturtdienā, 11.maijā, Ziemeļu ielā 19C pamanīs pastiprinātu operatīvo dienestu rosību, nav pamata satraukumam, jo šajā dienā no pulksten 10 līdz 12 Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) SIA ”GI Termināls” rīkos vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības mācības, portālam pastāstīja SIA ”Vides un Ģeoloģijas Serviss” vides pārvaldības speciāliste Klinta Bērziņa.

Mācību ietvaros tiks izspēlēta situācija, ka objektā – termināla teritorijā – noticis vagoncisternas bojājums ar benzīna aizdegšanos, skaidro LSEZ SIA ”GI Termināls”

darba drošības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālists Mārtiņš Rupeiks.

Viņš klāsta, ka mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus iespējamās katastrofas draudu gadījumā, kā arī pārbaudīt sadarbību starp iesaistītajām institūcijām.

Plānots, ka mācībās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas, Valsts vides dienesta, LSEZ SIA ”GI Termināls” un VAS ”Latvijas dzelzceļš” pārstāvji.

”Termināla apkaimē iespējami satiksmes ierobežojumi, jo mācību laikā tiks bloķēta piekļuve termināla teritorijai un notikuma vietā pulcēsies vairāki operatīvie transportlīdzekļi,” piebilst Mārtiņš Rupeiks.

Operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, termināla teritorijā tiks iedarbināta trauksmes sirēna, kā arī izmantots dūmu ģenerators.

Līdz ar to LSEZ SIA ”GI Termināls” atvainojas iedzīvotājiem par iespējamām neērtībām.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli