Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Turpina paplašināt zināšanas par veselīgu uzturu

Turpina paplašināt zināšanas par veselīgu uzturu
Foto: Publicitātes
05.02.2019 12:17

liepajniekiem.lv

Lai paplašinātu zināšanas par veselīgu uzturu, plānojot bērnu, kā arī izprastu saistību starp personības iezīmēm un uztura paradumiem, interesenti ir aicināti apmeklēt bezmaksas veselīga uztura lekcijas 9. un 23.februārī Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina. Veselīga uztura lekcijas pasniegs uztura speciāliste Līga Jaunzema.

9.februārī pulksten 11 notiks lekcija ”Uzturs, plānojot bērniņu”. Šajā lekcijā tiks aplūkotas šādas tēmas: uzturvielu nozīme mazuļa plānošanas laikā, biežākie uzturvielu deficīti pirms grūtniecības un grūtniecības periodā, kā izvairīties no uzturvielu deficīta, iespējami bīstamas vielas grūtniecības laikā un sabalansēta uztura šķīvja principi.

Savukārt, 23.februārī pulksten 11 ikviens iedzīvotājs aicināts uz lekciju par tēmu ”Personības iezīmes un uztura paradumi”. Lekcijas laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, vai visiem der vienas uztura rekomendācijas un svara korekcijas metodes, kas ir sociālā un stresa ēšana, kāda ir katra individuālā motivācija veselīgam dzīvesveidam. Notiks praktiska savu ēšanas paradumu izvērtēšana un uztura paradumu analīze saistībā ar personības iezīmēm.

Uz lekcijām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28 612 877 (Līga), sūtot īsziņu ar vārdu, uzvārdu un izvēlētās nodarbības datumu. Lekcijas ilgums ir divas stundas.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63 404 747, e-pasts: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli