Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

U.Sesks tiekas ar ministru prezidentu

U.Sesks tiekas ar ministru prezidentu
13.11.2009 10:32

Šodien, 13. novembrī Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks devies uz Rīgu, lai tiktos ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, kultūras ministru Intu Dālderi un ekonomikas ministru Arti Kamparu.

Pulksten 10.00 Latvijas Lielo pilsētu asociācija rīko Latvijas lielo pilsētu domju priekšsēdētāju tikšanos ar Ministru prezidentu V.Dombrovski, lai pārrunātu jautājumus par finanšu un ekonomisko situāciju un nodarbinātību valstī. Darba kārtībā jautājumi par valsts nodokļu politikas plānotajām izmaiņām 2010. gadā, par valdības iecerētajiem sociālās drošības pasākumiem, kā arī citas aktualitātes.

U.Seskam šodien arī plānotas tikšanās ar kultūras ministru Intu Dālderi un ekonomikas ministru Arti Kamparu. Plānoto sarunu gaitā ar I.Dālderi iecerēts pārrunāt Liepājas pilsētas nākamā gada prioritātes kultūras dzīves organizēšanā. Ar A.Kamparu Liepājas domes priekšsēdētājs apspriedīs ekonomikas izaugsmes atsākšanos Eiropas Savienībā un pasaulē un ar šiem procesiem saistītās tendences Latvijas eksportā un ekonomikas atveseļošanās procesos Liepājas kontekstā.

Ieva Puka,
Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli