Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Vairākums nobalso par Parka ielas nosaukumu

Vairākums nobalso par Parka ielas nosaukumu
01.06.2012 13:32

Atslēgvārdi

Ceturtdien, 31. maijā, noslēdzoties aptaujai, kurā Liepājas pilsētas Dome un Liepājas pilsētas Būvvalde aicināja liepājniekus balsot par izvirzītajiem variantiem, kā nosaukt jaunbūvēto ielu no Jaunā tilta līdz Parka ielai, kas izveidota sakarā ar Zirņu – Ganību ielas rekonstrukcijas darbiem, visvairāk balsu saņēma variants Parka iela.

Aptaujā, kura bija pieejama Domes mājas lapā, kopā piedalījās 406 respondenti, balsojot par izvirzītajiem variantiem: Miķeļa Valtera iela, Miķeļa Valtera bulvāris, Parka iela un Paula Maksa Berči iela, informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Dace Ķēde.

Visvairāk respondentu, 65 procenti, atbalsta jaunbūvēto ielu nosaukt par Parka ielu, 15 procenti balso par Paula Maksa Berči ielu, 12 procenti – par Miķeļa Valtera ielu, 9 procenti – par Miķeļa Valtera bulvāri.

Liepājnieki savus priekšlikumus par jaunās ielas nosaukumu varēja sūtīt arī uz Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu, kā arī Liepājas pilsētas Būvvaldi.

Gala lēmumu par ielas nosaukumu pieņems Domes deputāti, ņemot vērā gan aptaujas rezultātus un izteiktos priekšlikumus, gan Kultūras lietu komisijas ieteikumus.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli