Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Valentīndienā dāvinās ziedus

Valentīndienā dāvinās ziedus
Foto: Egons Zīverts
14.02.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Nu jau arī Latvijā vairs īpaši nav jāskaidro, kas ir Valentīndiena jeb mīlestības svētki, ko daudzās pasaules valstīs svin tieši šodien, 14. februārī. Īpašus pārsteigumus ir sagādājuši tirgotāji, sirdīm rotāti skatlogi, un mīlētāji, gan vīrieši, gan sievietes, gādā pārsteigumus savām otrajām pusītēm.

“Divas kastītes sirds formā ar dāvaniņām būs pārsteigums no kāda vīrieša sievai un meitiņai mīlestības dienā,” vakar pastāstīja veikala “Sapņu pietura” saimniece Evija Apermane, kura dienu pirms svētkiem gatavoja pasūtījumu kādam klientam. Viņa norādīja, ka ziedi ir lieliska dāvana Valentīndienā, bet arī tos var pasniegt pavisam netradicionālā veidā. Evija saviem klientiem pirmo reizi piedāvāja iegādāties svaigas rozes šokolādes glazūrā. “Man šķiet, ka tas ir kaut kas interesants. Bet, ja pircējiem interese par tiem neradīsies, tad izmantošu pati kā dāvanu, lai pasniegtu kādam svētkos,” saka Evija.

Rosība vakar un šodien valdīja arī griezto ziedu veikalos. Tāpat par interesi nesūdzējās arī ziedu lāžu un buķešu piegādātāja, uzņēmuma “Queen`s Flowers”, pārstāve Liepājā Žanete Zakovica. “Pieprasījums ir! Lai arī līdz šim darbojāmies Rīgā, taču liepājnieki neatpaliek un veic īpašu ziedu kompozīciju pasūtījumus savām mīļotajām,” sacīja Ž. Zakovica. 

Zināms, ka Valentīndiena mēdz būt arī brīdis bildinājumam, bet mums neizdevās noskaidrot, vai kāds īpaši gatavojas šādam brīdim. “Vēl ir laiks, varbūt kāds, garām skrienot, vēl ienāks, lai iesaiņotu bildinājuma pārsteigumu!” optimistiski sacīja “Sapņu pieturas” saimniece E. Apermane.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli