Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Valsts kontrole Liepājas pilsētas domei piešķir Atzinības rakstu

Valsts kontrole Liepājas pilsētas domei piešķir Atzinības rakstu
Foto: Publicitātes
13.06.2017 14:26

liepajniekiem.lv

Šodien, 13. jūnijā, Liepājas pilsētai tika piešķirts Valsts kontroles Atzinības raksts par paveikto darbu un atbalstu revīzijas pierādījumu izvērtēšanā, portālam pavēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Kā saņemot apbalvojumu norādīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks − šis ir nozīmīgs pašvaldības darba novērtējums, kas apliecina darbinieku profesionalitāti: ”Šo pateicību ir pelnījuši visi tie liepājnieki, kuri ik dienas dara savu darbu ar vislielāko atbildību un precizitāti, lai padarītu Liepāju labāku. Vēlos pateikt paldies un izteikt atzinību ikvienam pašvaldības speciālistam, kurš savas zināšanas un pieredzi katru dienu velta pilsētas izaugsmei.”

Valsts kontrole finanšu revīzijā skatīja jautājumus par 2015. gada valsts un pašvaldību budžetu un publiskajos reģistros sniegtās informācijas kvalitāti. Lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem, tika aptaujāti visu pašvaldību vadītāji.

”Liepājas pilsētas pašvaldība proaktīvi iesaistījās un sniedza revīzijas gaitā būtisku informāciju par praksē pastāvošajiem nepilnību piemēriem. Tas deva iespēju Valsts kontrolei gūt pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem un sniegt ieteikumus sabiedrības nodrošināšanas ar aktuālu valsts nozīmes reģistru informāciju sekmēšanai. Mēs pateicamies Liepājas pilsētas pašvaldības vadībai un darbiniekiem par operatīvo un profesionālo sadarbību,” atzinusi Valsts kontrole.

Liepājas pašvaldība ir vienīgā pašvaldībā Latvijā, kura saņēmusi šo apbalvojumu. Atzinības raksta pasniegšana notika Valsts kontroles telpās Rīgā.

Informācijai:

Valsts kontroles padome 2016.gadā ir nodibinājusi apbalvojumu − Atzinības rakstu. Tā piešķiršanu nosaka īpaša kārtība, saskaņā ar kuru tiek izvērtēts revidējamo vienību ieguldījums, tajā skaitā arī revīziju rezultātā sniegto ieteikumu ieviešanā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli